Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Axess’ten Ücretsiz Hızlı Para

Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Axess'ten Ücretsiz Hızlı Para

Akbank’ın büyük ilgi gören kredi kartı Axess’in “Ücretsiz hızlı Para” kampanyası başladı. Acil nakit paraya ihtiyaç duyan Axess sahipleri, şimdi Ücretsiz Hızlı Para kampanyasından kolayca yararlanabiliyorlar. Üstelik şubeye gitmeden, kayıt olmadan 9 aya varan taksit fırsatlarından yararlanarak acil ihtiyaçlarına çözüm bulmanın keyfini Axess sayesinde yaşıyorlar.

Akbank Axess’in Ücretsiz Hızlı Para kampanyasından hemen yararlanmak için çok sayıda kolay seçenek var. Cep telefonunun kısa mesaj ekranına HP yazıp 6665’e tek bir SMS yollamak… Cep telefonundan SMS göndermek yerine Akbank telefon şubesini aramak isteyenlerin ise, 444 25 25 numaralı Akbank telefon şubesini arayarak kredi kart numarası ve şifrelerini girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3’ü tuşlaması gerekiyor. İnternet üzerinden katılmak isteyenlerin AkbankDirekt İnternet Kart İşlemleri menüsünden Hızlı Para’yı tıklaması yeterli oluyor. “Bunları da istemiyorum” diyenler de en yakın Akbank ATM’sine veya Akbank şubesine uğrayarak Hızlı Para işlemini yapıyorlar.

Akbank Axess Hızlı Para kampanyasından 500 TL ile 20.000 TL arasında ihtiyaç duyulan her miktarda nakit para çekilebiliyor. 2 aydan başlayıp 9 aya kadar uzanan vadelerde geri ödeme fırsatı sunuluyor. Faizinin 2 ay ile 9 ay arasındaki tüm vadeler için aylık % 2.02 olduğunu da belirtelim.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Axess’ten Ücretsiz Hızlı Para”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Otomobilde Şimdi Al Taksitleri Sonra Öde Dönemi Başladı

Otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı yılın ilk çeyreğinde yüzde 24 daralınca ünlü markalar satışlarını artırmak için harekete geçti...

Kapat