Acil Paraya İhtiyacı Olana 4466 TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

TEB acil krediye ihtiyaç duyanlar için düşük faizli ve her bütçeye uygun vadeli TEB Pratik İhtiyaç Kredisi fırsatı sunuyor. Pratik İhtiyaç Kredisi kullanmak için başvuru yapanların cevabı anında cep telefonuna geliyor. Üstelik bu krediye TEB müşterisi olmayanlar da hemen online kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Şimdi de TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’nin maliyet tablosunu inceleyelim. Örnek olarak 7.500 TL tutarında kredi kullanmak için başvuru yaptığınızı düşünelim. 7.500 TL tutarındaki kredinin 36 ay vadede geri ödenmesi halinde aylık faiz oranı % 1.55 olarak gerçekleşiyor. Kredi tahsis ücreti olarak tek defaya mahsus 39 TL ödenirken aylık 287 TL taksit ödemesi yapmak yeterli oluyor.

Şimdi de kredi kullandırma aşamasında gerekli olan evraklara göz atalım. TEB’in oldukça basit ve sade olan kredi kullandırma prosedürü burada da geçerli olduğu için kullandırım aşamasında sadece nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisinin istendiğini belirtelim.

TEB şubelerinde ilke olarak gelir belgesi istenmiyor ama banka tarafından gerekli görüldüğü takdirde talep edilebiliyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerektiğini de aklınızda bulundurun.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi kullanmak için en yakın TEB şubesinden başvuru yapılabiliyor. İsteyenler de 4466’ya TC kimlik numarasını içeren bir adet SMS yollayarak başvuruda bulunabiliyor. Kredi başvurusunun sonucu da anında geliyor. Ancak şube dışı kanallardan verilen cevabın bir ön onay niteliğinde olduğunun unutulmaması gerekiyor. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi de aranabiliyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Acil Paraya İhtiyacı Olana 4466 TEB Pratik İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Akbank – KOBİ’lere Özel 1 Günde 50.000 Lira Nakit Kredi

Akbank, yeni kampanyasıyla ülkemizde faaliyet gösteren tüm KOBİ'lerin kredi taleplerinizi jet hızıyla karşılıyor. KOBİ'lerin finansman temin edebilme konusunda yaşadığı zorluklara...

Kapat