Akbank Axess ile 9 Taksitli Bedava Nakit Avans

Akbank Axess kredi kartı kullanıcıları, şimdi acil nakit ihtiyaçlarını bedava (ücretsiz) nakit avans ile karşılamanın kolaylığını yaşıyorlar. Akbank Axess ile ücretsiz nakit avansı 9 aya kadar istenilen vadede çekmek mümkün oluyor. Minimum 200 TL, maksimum 15.000 TL tutarında ve 2 ay ile 9 ay arasında vadeli kullanılabilen Axess Taksitli Nakit Avans için aylık % 2.02 net faiz oranı uygulanıyor.

Axess’in Nakit Avans kampanyası kapsamında 200 TL’nin 2 ay vadeyle çekilmesi halinde aylık 103.65 TL taksit ödemek yeterli oluyor. Aynı miktarda nakit avansı 9 taksite bölmek isteyenler ayda sadece 25 TL taksit ödemesi yaparak acil ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. 1.000 TL nakit avansın 2 ay vadede kullanılması durumunda aylık 518.25 TL, 9 ay vadede kullanılırsa aylık 125 TL taksit ödemesi yapıyorlar. Nakit avans kullanımı sırasında herhangi bir komisyon veya ücret alınmazken aylık % 2.02 düzeyindeki net faiz oranı da 2 ay veya 9 ay için değişmeyerek sabit kalıyor.

Akbank Axess Bedava Nakit Avans kampanyasına katılmak için “TA” yazdıktan sonra 2522’ye kısa mesaj yollamak yeterli oluyor. Banka yetkilileri konuyla ilgili hemen geri dönüş yapıyorlar.

İsteyenler de 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayıp, kredi kart numarası ve şifreyi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3’ü tuşluyorlar, Akbank Direkt İnternet Kart İşlemleri menüsünden Taksitli Avans da tıklanabiliyor. En popüler çözüm yolu ise elbette Akbank ATM’lerinden Axess kredi kartıyla nakit avans kullanmak…

Tags : , , , , ,

One thought on “Akbank Axess ile 9 Taksitli Bedava Nakit Avans”

  1. 15.000 tl nakit krediye ihtiyacım vardı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Planlı Hesap ile Yüzde 9.30’a Kadar Faiz Kazanılıyor

TEB, birikimlerini uzun vadede yüksek faiz kazancıyla değerlendirmek isteyenler için Planlı Hesap'4 hayata geçirdi. Mevduat sahipleri, bir yıl vadeli açılabilen...

Kapat