Akbank Emekli Maaşını Taşıyana 300 TL Chip Para Veriyor

Akbank’ın ‘Emeğe Saygı’ Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası devam ediyor. Maaşını Akbank’a taşıyan emekliler kazanıyor. SGK maaşlarını taşıyan emekliler 300 TL chip-para kazanıyorlar. Emekliler ayrıca Akbank’tan öncelikli hizmet alıyorlar ve özel avantajlardan yararlanıyorlar.​

Emekli maaşı taşıma işlemini yapmak için kimliğinizle birlikte en yakın Akbank Şubesine gitmeniz yeterli. Banka sizin adınıza tüm işlemleri yapıyor. Son kampanya ile emekli maaşı taşıyarak 300 TL tutarında chip-para kazanmak için 31 Mart 2016 tarihleri arasında Akbank Şubelerinde SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesini imzalamak gerekiyor. İlk maaşın 1 Haziran tarihine kadar yatmış olması diğer bir kampanya kuralı.

Emekli maaşını 2012 Ocak ayı ve sonrasında en az 1 defa Akbank’tan almış olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Maaş taşıyan emeklinin açık bir NEO kartı olması gerekiyor. Daha önce kartını kapattıranlar yeniden başvuru yaparak açtırabiliyor.

Kazanılan chip-para tutarı, maaşın Akbank’a yatmaya başlayacağı ayı takip eden aydan itibaren 6 ayda bir 50 TL chip-para olmak üzere NEO kartına yükleniyor. Böylece 6 ayda toplam 300 TL chip-para kazanılmış oluyor. Kazanılan chip-paraların 6 ay içinde kullanılması gerekiyor.

​Maaş aktaran emeklilerin ilk maaş tarihinden itibaren 3 yıl boyunca maaşlarını Akbank’tan almaya devam etmeleri gerekiyor. Bu koşulu yerine getirmeyen emekliler 300 TL tutarındaki chip-para ödülünü kaybediyorlar. Birden çok emekli maaşı alanlar sadece bir kere ödül kazanabiliyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Emekli Maaşını Taşıyana 300 TL Chip Para Veriyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Turuncu Hesap’ta Faiz Yüzde 11.75’e Yükseldi

Belli bir miktar birikiminiz varsa ve bunu vadeli hesapta değerlendirmeyi düşünüyorsanız, ING Bank'ın Turuncu Hesabı bugünlerde iyi bir tercih olabilir....

Kapat