Akbank Emekli Maaşını Taşıyana 300 TL Chip Para Veriyor

Akbank’ın ‘Emeğe Saygı’ Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası devam ediyor. Maaşını Akbank’a taşıyan emekliler kazanıyor. SGK maaşlarını taşıyan emekliler 300 TL chip-para kazanıyorlar. Emekliler ayrıca Akbank’tan öncelikli hizmet alıyorlar ve özel avantajlardan yararlanıyorlar.​

Emekli maaşı taşıma işlemini yapmak için kimliğinizle birlikte en yakın Akbank Şubesine gitmeniz yeterli. Banka sizin adınıza tüm işlemleri yapıyor. Son kampanya ile emekli maaşı taşıyarak 300 TL tutarında chip-para kazanmak için 31 Mart 2016 tarihleri arasında Akbank Şubelerinde SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesini imzalamak gerekiyor. İlk maaşın 1 Haziran tarihine kadar yatmış olması diğer bir kampanya kuralı.

Emekli maaşını 2012 Ocak ayı ve sonrasında en az 1 defa Akbank’tan almış olanlar kampanyadan yararlanamıyor. Maaş taşıyan emeklinin açık bir NEO kartı olması gerekiyor. Daha önce kartını kapattıranlar yeniden başvuru yaparak açtırabiliyor.

Kazanılan chip-para tutarı, maaşın Akbank’a yatmaya başlayacağı ayı takip eden aydan itibaren 6 ayda bir 50 TL chip-para olmak üzere NEO kartına yükleniyor. Böylece 6 ayda toplam 300 TL chip-para kazanılmış oluyor. Kazanılan chip-paraların 6 ay içinde kullanılması gerekiyor.

​Maaş aktaran emeklilerin ilk maaş tarihinden itibaren 3 yıl boyunca maaşlarını Akbank’tan almaya devam etmeleri gerekiyor. Bu koşulu yerine getirmeyen emekliler 300 TL tutarındaki chip-para ödülünü kaybediyorlar. Birden çok emekli maaşı alanlar sadece bir kere ödül kazanabiliyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Emekli Maaşını Taşıyana 300 TL Chip Para Veriyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bahar Kredisi 0.99 Faizli 99 TL Dosya Masraflı 3000 TL

Garanti Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl da mükemmel oranlar sunan cazip bir Bahar Kredisi fırsatıyla müşterilerinin karşısına çıktı....

Kapat