Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi

Akbank’ın 2016 Ramazan Bayramı kredi kampanyası başladı. ‘İki bayram arası ödemesi olmayan kredi’ olarak tanıtılan Akbank Bayram Kredisi’nde 3 ay erteleme seçeneği bulunuyor. 3 ay erteleme seçeneğinden yararlananlar ödemelerine 3 y sonra başlıyorlar ve iki bayram arası ödeme yapmıyorlar.

Akbank Bayram Kredisi kampanyasında faiz oranı % 1.24’ten başlıyor. Şubeden kredi kullananlar bu orandan yararlanıyorlar. Akbank Telefon Şubesi ya da Akbank Direkt’le internetten kredi kullananlar için % 1.39 faiz oranı uygulanıyor. Akbank Direkt’in en önemli avantajı belgesiz ve imzasız olarak, şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı sağlaması. Kredi Akbank Direkt sahibinin bankadaki bilgilerine göre değerlendiriliyor.

Şubeden kredi kullanmak için nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü isteniyor. Maaş müşterilerinden ise nüfus cüzdanı dışında bir belge istenmiyor. Memur statüsünde olanlar da SGK hizmet dökümü geitmek zorunda değil.

Akbank’ın ‘İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi’ kampanyası için son başvuru tarihi 30 Haziran 2016 olarak açıklandı.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Akbank İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Bahar Fırsatları Kredisi – 50000 Liraya Kadar Düşük Faizli Kredi

Halkbank Bahar Fırsatları Kredisi, 3.000 Liradan başlayıp 50.000 Liraya kadar uzanın farklı tutarlarda ihtiyaç kredisini 36 ay vadeyle ayağınıza kadar...

Kapat