Almanya ve Avrupa’dakilere Kredi İmkanı İş Bankası’nda

İş Bankası, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşayanlara cazip koşullarla, uzun vadeli bireysel kredi kullanma imkanları sunuyor. Krediler 60 ay vadeli olarak alınabiliyor ve aylık sabit taksitlerle geri ödenebiliyor. Geri ödemelerde kredi taksitleri kredi kullanıcısının arzu ve taleplerine göre, bütçelerini ve ödeme güçlerini sarsmayacak şekilde düzenleniyor.

Kredi başvurusu ve sonuçlanma süreci hızlı bir şekilde gerçekleşen İş Bankası bireysel kredileri için başvuru bankanın Almanya ve Avrupa internet web adreslerinden yapılabiliyor. Siteye ad, soyad, e-posta ve telefon bilgilerini bırakarak geri dönüş alınabiliyor.

Kredi başvurusunda sonucu kolaylaştırmak ve bankanın kredi verme ihtimalini yükseltmek için yaşanan ülkelerdeki ve Türkiye’deki mal varlıkları teminat olarak gösterilebiliyor.

İş Bankası’nın Almanya başta olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde şubeleri bulunuyor. 60 ay vadeli Bireysel İhtiyaç Kredisi için başvurular bu şubelere yapılabiliyor. Kredi geri ödeme süresince sabit faiz ve sabit taksit uygulanıyor. Kredinin erken kapatılması durumunda bir ücret alınmıyor.

İş Bankası Almanya internet web adresi üzerinden online kredi başvurusu yapmak mümkün. Web Kredi başvurularında 2.500 € ila 50.000 € arasında kredi talep etmek mümkün. Kredinin vadesi 84 aya kadar uzayabiliyor ve kişisel tercihe bağlı oluyor. Almanya web sitesi üzerinden İş Bankası Web Kredi başvurusu yapanlar 60 saniye içinde cevap alıyorlar. Kredi başvurusunun kabul edilmesinin ardından üç iş günü içinde kredi kullanıma hazır hale geliyor.

Almanya’da nerelerde İş Bankası var? İş Bankası’nın Almanya Şubeleri şu şehirlerde bulunuyor: Berlin, Berlin-Kreuzberg, Düsseldorf, Frankfurt, Gelsenkirchen, Hamburg, Karlsruhe, Köln Şubesi, Köln-Mülheim, Mannheim, München, Nürnberg ve Stuttgart.

Bunun dışında Avrupa’da bulunan diğer İş Bankası şubeleri ise şunlar: Hollanda Amsterdam Şubesi, Fransa Paris Şubesi, İsviçre Zürich Şubesi, Bulgaristan Sofya Şubesi.

Banka şubelerinin adresleri ve telefon numaraları İş Bankası DE Almanya web adresinde ayrıntılı olarak yer alıyor.

Tags : , , ,

One thought on “Almanya ve Avrupa’dakilere Kredi İmkanı İş Bankası’nda”

  1. iyi günler
    ben Erdogan Cakir,esim Fatma Cakir adina;
    Almanyada yasayip Turkiyeden emekli olmus,aylik alanlar almanyadaki T.IS.Bankasindan kredi kullanabilirlermi?Kredi kullanmak mumkunse, emekli maasini aylik olarak geri odeme seklinde kullanmak istiyor.Nasil ve ne sekilde olacak.Tarafimiza ayrintili bilgi verirseniz memnun oluruz.
    not:ilk kez kredi kullanilacaktir.Efektif faiz orani ne kadar olacaktir
    gereginin yapilmasini saygilarimla arzederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank Eğitim Kredisi 2015 Kampanyası Başladı

2015 yılı eğitim - öğretim sezonunun başlamasına az bir süre kala ING Bank Eğitim Kredisi kampanyası start aldı. Kredi kampanyasının...

Kapat