Bankamatik Para Çekme Limiti Ne Kadar? İş Bankası ATM

İş Bankası Türkiye’de ATM teknolojisini getiren ilk bankalardan biri. Bu nedenle günlük konuşmada çoğu zaman ATM yerine tüm bankaların ATM’leri için Bankamatik kelimesi kullanılıyor. İş Bankası’nın bankamatiklerinden günlük ne kadar para çekilebiliyor? Bankamatik günlük çekim limiti kaç?

İş Bankası ATM’lerinden günlük para çekme limitini merak edenler için hemen söyleyelim: Bankamatiklerden günlük çekim limiti 1.500 TL. İş Bankası’nın nakit kartı olan Bankamatik kartıyla günlük 1.500 TL’ye kadar nakit çekme imkanı var. Vadesiz İş Bankası hesabından çekim gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca Bankamatikler aracılığıyla tanımlanan nakit avans niteliğinde kredi tutarlarını çekmek de mümkün oluyor.

İş Bankası Bankamatik kartını kullanmak çok pratik. Para taşıma derdine son veren Bankamatik kartıyla tüm Türkiye’de her yerde rastlanabilen Bankamatiklerden ve diğer banka ATM’lerinden para çekilebiliyor. Bankamatik kartıyla hesap bakiyesini öğrenmek de mümkün. Bankamatik kartı olanlar yurtdışındaki ATM’lerden de para çekebiliyorlar.

İş Bankası Bankamatik kartlarıyla alışveriş de yapılabiliyor. Bankamatik kartı alışverişlerde ödeme aracı olarak kullanılabiliyor. Böylece para taşıma zorunluluğu olmadan ödeme yapmak mümkün oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Bankamatik Para Çekme Limiti Ne Kadar? İş Bankası ATM”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Visa Banka Kartı Sahiplerine Burger King’de Tavukburger Menü Bedava

Bugünlerde Burger King restoranlarına gidip de Chicken Royale Menü tercih eden TEB Visa Banka Kartı sahiplerini güzel bir sürpriz bekliyor....

Kapat