Denizbank Esnaf KOBİ Kredisi Kullanmak İçin Gerekli Evraklar

Denizbank zaman zaman sadece esnaf ve KOBİ’lere yönelik düzenlediği kredi kampanyalarıyla ülkemizdeki tüm esnaf ve KOBİ’lere maddi destek vermeye devam ediyor. Denizbank’ın esnaf ve KOBİ’ler için hazırladığı kredi kampanyaları arasında taksitli ticari krediler, rotatif ve spot krediler, işyeri ve mortgage kredileri, iskonto iştira kredileri, altın kredileri, gayrinakdi krediler, dış ticaret kredileri, proje destek kredileri gibi çok çeşitli kredi fırsatları dikkat çekiyor.

Esnaf veya KOBİ olup da Denizbank’ın sunduğu bu kredi fırsatlarından yararlanmak için hangi belgelerin gerekli olduğunu soran site ziyaretçilerimize kısa ama ayrıntılı bir sunum hazırladık. Denizbank’tan esnaf veya KOBİ kredisi kullanmak isteyip de hangi evrakların istendiğini bilmeyenler, aşağıdaki maddeleri inceleyebilirler.

Tüzel Kişilerden İstenen Başvuru Evrakları

Tüzel kişilerden öncelikle ortaklara ve kefillere ait nüfus cüzdanı fotokopisi isteniyor. İmza sirküleri ve varsa oda kayıt belgesi de gerekli belgeler arasında bulunuyor. Ayrıca ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası da olmazsa olmazlar arasında… Son iki yıla ait bilanço ve gelir tablosu, varsa ortaklara ve şirkete ait mal varlığı dökümü (tapu fotokopileri) gerekiyor. Bunların hepsinin kefiller için de geçerli olduğunu belirtelim.

Şahıs Firmalarından İstenen Başvuru Evrakları

Şahıs firması sahipleri için nüfus cüzdanı fotokopisi ve imza beyannamesinin yanı sıra varsa oda kayıt belgesi gerekiyor. Son iki yıla ait vergi levhası, son iki yıla ait hesap defteri veya bilanço ve gelir tablosu, varsa mal varlığı dorumu (tapu fotokopisi) istenen evraklar arasında yer alıyor.

Denizbank’ın esnaf ve KOBİ’ler için sunduğu kredi fırsatları, uygulanan faiz oranları gibi konularda güncel bilgi almak için en yakın Denizbank şubesine uğrayıp görüşmek gerekiyor. Ayrıca ayrıntılı bilgilerin Denizbank internet sitesinde de yer aldığını belirtelim.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Esnaf KOBİ Kredisi Kullanmak İçin Gerekli Evraklar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Carrrefour Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Carrefour Axess kazandırmaya ve avantajlar sağlamaya devam ediyor. CarrefourSA ve Akbank işbirliği sonucu hayata geçirilen Carrefour Axess kredi kartı, Carrefour'da...

Kapat