Denizbank fastPay ile askere, öğrenciye para gönderme

Denizbank’ın akıllı telefonla para gönderme sistemi fastPay ile şimdi günün 24 saati, haftanın yedi günü para göndermek mümkün. Askere, öğrenciye ya da başka birine para göndermenin en kolay, pratik, hızlı ve ekonomik yolu şimdi fastPay’de. fastPay ödeme yöntemi ile Denizbank müşterisi olsun ya da olmasın herkese sorunsuz, zahmetsiz para gönderilebiliyor. Sistem ile 7 gün 24 saat para gönderme işlemi yapılabiliyor. İşlem başına en fazla 490 TL gönderilebilirken, bir gün içinde toplamda 1.990 TL göndermek mümkün oluyor.

fastPay ile cep telefonuna para göndermenin yanısıra ATM’den kartsız para çekme, üye işyerlerinde alışveriş ve faturasız hatlara TL yükleme gibi birçok işlem yapılabiliyor. fastPay’i kullanmak için sistemi akıllı telefona indirmek gerekiyor. Akıllı telefonlarına fastPay indirenler zaman zaman düzenlenen kampanyalarla sürpriz hediyelerden birini kazanma şansını yakalıyorlar.

fastpay kolaylıklarından yararlanmak için öncelikle fastPay ödeme uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. fastPay para gönderme uygulamasını indirmek çok basit. fastPay sistemi Appstore, Google Play ve Android uygulama marketlerinde yer alıyor. Buralardan ücretsiz olarak uygulamayı akıllı telefona indirerek kullanmaya başlamak mümkün oluyor. Uygulamayı telefonlarına ücret ödemeden indiren herkes Denizbank müşterisi olsun ya da olmasın herkese para gönderebiliyor.

Tags :

0 thoughts on “Denizbank fastPay ile askere, öğrenciye para gönderme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank 36 Ay Taksitle Düşük Masraflı 100 Bin TL Kredi

ING Bank değişik seçeneklerle ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. ING Bank avantajlı kredileri arasında 36 ay vadeli 169 masraflı,...

Kapat