Denizbank Kredi Kartı Harcamalarını Taksitlendirme

Denizbank kredi kartı sahipleri şimdi taksitlendirme avantajını yaşıyorlar. DenizBonus, Sea&Miles, Miles&More ve Denizbank kredi kartı olanlar yaptıkları peşin alışverişleri sonradan taksitlendiriyor. Üstelik alt limit ya da üst limit sınırı olmaksızın. Denizbank’ın kampanyası sadece anlaşmalı iş yerleriyle sınırlı değil… Nereden olursa olsun Denizbank Bonus Kart ve diğer kredi kartlarıyla peşin olarak yapılan alışverişler 4, 6, 9 taksite kadar bölünebiliyor.

Bunun için yapılması gereken tek şey Denizbank’ın Açık Deniz Telefon Bankacılığı’nı aramak. Denizbank 0850 222 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak alışverişin kaç taksite bölünmesini istediğinizi söylemek yeterli oluyor. Taksitlendirme işlemi AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan da yapılabiliyor.

Kredi kartıyla alışveriş yapmak güzel bir imkan. Kampanyalarla düzenlenen taksit olanakları da kredi kartları ile alışveriş yapmayı cazip kılıyor. Ama her mağazada, süpermarkette ve markada her zaman taksit seçenekleri olmuyor. Taksit seçenekleri ise her zaman sahip olduğumuz kredi kartına geçerli olmuyor. Nereden yapılırsa yapılsın tüm alışverişleri taksitlendirmek isteyen Denizbank kredi kartı sahiplerine şimdi iyi bir fırsat sunuluyor: Kredi kartına 9 aya varan taksit imkanı.

Denizbank Bonus ve diğer kredi kartlarına sahip olanlar yaptıkları alışverişler için kartlarıyla peşin ödeme yaptıktan sonra Denizbank İletişim Merkezi telefon numarası olan 444 0 800’ü arıyorlar ve alışverişlerini 4, 6, 9 taksite böldürüyorlar. Ödemelerini taksitle yapmanın kolaylığını yaşıyorlar. Kampanyanın bir diğer avantajı daha var: otomatik ödeme talimatı verilen faturalar için de taksitlendirme yapılabiliyor.

Taksitlendirme için aylık % 1.79 faiz oranı uygulanıyor. Yurtdışında yapılan alışverişler kampanya dışı. Denizbank kredi kartı olmayanlar çok kolay bir şekilde Deniz Bonus Card ya da diğer bir Denizbank kartına sahip olabiliyor. Bunun için Denizbank kartı başvurusu yapmak yeterli. Başvurular çok kısa sürede değerlendirilip sonuçlandırılıyor ve yeni Denizbank kart sahipleri sunulan avantajlardan yararlanmaya başlıyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Kredi Kartı Harcamalarını Taksitlendirme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bankası İş Kurma ve Franchise Kredisi

Franchising sistemi ile iş sahibi olmak özellikle son 20 yıldır en çok tercih edilen iş modellerinden biri. Yeni ve belirsiz...

Kapat