Emekli maaşını PTT Bank’tan alana Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

SGK’dan emeli olup da emekli maaşını PTT Bank’tan alanlara Vakıfbank’ın güzel bir sürprizi var. Vakıfbank’ın hızlı ve zahmetsiz Taksitli İhtiyaç Kredisi bugünlerde PTT işyerlerinde onmları bekliyor. PTT işyerlerine uğrayıp gerekli formu dolduran emekliler, Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi’nin sağladığı faiz ve vade avantajlarından hemen yararlanmaya başlıyorlar.

Vakıfbank kampanyasından yararlanma için ülke genelindeki tüm PTT işyerlerinde bulunan talep formunu doldurmak yeterli oluyor. Başvuru banka tarafından uygun görüldüğü takdirde kişiye özel kredi PTT işyerlerinden kolayca kullanılabiliyor. Üstelik Vakıfbank şubesine bile gitmeye gerek kalmadan PTT işyerlerinden alınıyor.

Vakıfbank – PTT Bank işbirliği sonucu hayata geçirilen Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 20.000 TL’ye kadar kredi limiti tanınıyor. Ayrıca 36 aya varan vade seçenekleri ve cazip faiz fırsatları SGK emeklilerini bekliyor.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi fırsatından 80 yaşına kadar tüm emekliler yararlanabiliyor. Ancak müşteri yaşı ve kredi vade süresinin toplamı 80 yılı geçemiyor. Bunu bir örnekle açıklayacak olursak, 79 yaşında olan bir emekli 36 ay vadeli kredi alamıyor, ancak 12 ay vadeli kredi kullanabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Emekli maaşını PTT Bank’tan alana Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
434 TL Taksitle 12000 TL Akbank Sonbahar Kredisi

Akbank 2015 yılı Sonbahar Kredisi kampanyası başladı. Kredi 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor ve 12.000 TL tutarında. Akbank Sonbahar Kredisi...

Kapat