Emlak Konut 15 bin TL Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Emlak Konut 15 bin TL Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor

Dar ve orta gelirlileri uygun koşullarda ev sahibi yapmayı hedefleyen Emlak Konut GYO, sadece 15 bin TL peşinat ve 240 ay (20 yıl) vadeyle konut satışına başladı. Televizyon reklamlarıyla da desteklenen Emlak Konut kampanyasında dar gelirliye sunulan konutlar, İstanbul Ispartakule projesi kapsamında satışa çıkarılıyor. Ispartakule projesinde yer alan 1.500 konutun taksit ödemeleri ise dairelerin tesliminden sonra başlayacak.

Toplam inşaat alanı 448 bin 726 metrekare olan Emlak Konut Ispartakule Evleri projesinde 20 adet 1+1, 694 adet 2+1, 1.025 adet 3+1, 110 adet 4+1 tipinde olmak üzere toplam 1.849 adet konut bulunuyor. Projede ayrıca ve 33 adet ticari ünite yer alıyor.

Öncelikle şehit aileleri, gazi ve engelliler düşünülerek projelendirilen Emlak Konut Ispartakule Evleri, dar gelirlilere yönelik düzenlenen özel ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor. Alt ve orta gelir grubu için ayrı ayrı ödeme planları oluşturan Emlak Konut GYO’dan yapılan duyuruda, “Taksitlerin konut teslimine başlanması kaydıyla kalan tutara her 6 ayda bir TÜFE uygulanarak ve 240 aya varan vadelerle TÜFE’li satış yöntemiyle satılması öngörülmektedir” ibaresine yer verildi.

İspartakule Evleri projesinde kapsamında kapalı spor salonu, anaokulu, 24’er derslikli ilk ve orta öğretim okulları bulunuyor. Ayrıca 1.500 konutun yanında ticari alanlar, kapalı ve açık otoparklar, yeşil alanlar ve güvenlikli yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Sosyal alanların yanında bir de 100 metrekarelik tuzlu su akvaryumu var. 3 bin 300 metrekarelik süs havuzları ve 654 metrekarelik kum havuzu da projenin dikkat çeken özellikleri olarak göze çarpıyor.

Ispartakule Evleri’nden konut almayı düşünenler, Emlak Konut’un internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. Siteye giriş yapıldıktan sonra sırayla ‘Satıştaki Projeler’ ve ‘Kuralı Satışlar’ bölümlerine geçiliyor. Kuralı satışlar bölümündeki ‘Kura Başvuru Bilgilendirme ve Ön Talep Toplama Formu’ doldurularak başvuru yapılıyor. Kura çekiminin ise 12 Temmuz 2015 tarihinde yapılarak hak sahiplerinin belli olacağı bildiriliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Emlak Konut 15 bin TL Peşinatla Ev Sahibi Yapıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kamu Çalışanına Anında Kredi 1.15 Faiz ile Akbank’ta

Kamu personeline yyönelik kredi kampanyaları son yıllarda ön plana çıkmaya başladı. Kamu çalışanları diğer tüm bankalarda olduğu gibi Akbank'ta da...

Kapat