Finansbank 1.14 Faizli Bayram Kredisi İlk Defa Kredi Kullanacaklara Şeker Gibi Gelerek

Finansbank 2015 yılı Bayram Kredisi şeker tadında bir fırsat sunuyor. 2015 yılı Ramazan Bayramı öncesi tanıtımlarına başlanan Finansbank Bayram Kredisi, ilk defa Finansbank’tan kredi kullanacak olanlara % 1.14 faizle kredi kullanma imkanı sağlıyor. Finansbank’ın Bayram Kredisi kampanyası düşük faiz oranıyla dikkat çekiyor. 1.14 aylık faiz oranı sadece belirli vade ve tutarlar için değil, her tutar ve vade için geçerli.

Finansbank’ın Bayram Kredisi İlk Kez Başvuru Yapacaklara Ne İmkanlar Sunuyor? Faiz Oranı Ne Kadar? Her Vade ve Tutar İçin Geçerli mi? Bayrama özel Finansbank Tanışma Kredisi adı altında tanıtılan ihtiyaç kredisi kampanyasında Finansbank’tan ilk kez kredi kullanacak olanlar her vade ve tutar için aylık % 1.14 faiz oranıyla kredi çekebiliyorlar.

Finansbank Bayram Kredisi’ne Nasıl Başvuru Yapılıyor? Finansbank Ramazan Bayramı kredi kampanyasına başvuru yapmak çok kolay. Şubeden ve intrnetten başvuru yapılabileceği gibi cep telefonu ile de kredi başvurusu yapmak mümkün.

Finansbank Bayram Kredisi’ne Cepten Başvuru Nasıl Yapılıyor? Cep telefonundan SMS göndererek kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Bayram Kredisi Cepten Başvru Numarası Nedir? Mesaja Ne Yazmak Gerekiyor? SMS ile T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndererek Finansbank Ramazan Bayramı Kredisi başvurusu yapmak mümkün. Mesaj olarak T.C. kimlik numarasını yazmak yeterli. SMS mesajının gönderileceği kredi başvuru hattının numarası ise 5030.

Finansbank Bayram Kredisi’ne İnternetten Başvuru Yapılabilir mi? İnternetten Bayram Kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin Finansbank web sitesini ziyaret ederek Hemen Başvur linkine tıklamaları ve bilgilerini bankaya ulaştırmaları yeterli oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Finansbank 1.14 Faizli Bayram Kredisi İlk Defa Kredi Kullanacaklara Şeker Gibi Gelerek”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Deniz Bonus ile 9 Ay Taksitli Nakit Avans

Deniz Bonus kredi kartı avantajlı koşullarla avans kullandırma kampanyalarına devam ediyor. Denizbank Bonus Kart sahipleri bugünlerde yüzde 2.02 faiz oranıyla...

Kapat