Finansbank İhtiyaç Anında ATM’den Hazır Kredi

Finansbank Finansçı’da artık kişiye özel hazır kredi var. “İhtiyaç Anında Finansbank’ta Hazır Kredi!” sözleriyle tanıtılan yeni krediyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, sadece bir kez başvuru yaptıktan sonra her an kullanıma hazır bir kredi limitinin olması… Böyle olunca, ihtiyaç anında Finansbank şubesine bile gitmeye gerek kalmıyor ve Hazır Kredi’den limit dahilinde istenildiği kadar kredi kullanmak mümkün oluyor. Sonradan taksit taksit ödendiği için Hazır Kredi kullanmak, banka hesabından nakit para çekmek kadar kolay gerçekleşiyor.

Finansbank Hazır Kredi’yi en kısa yoldan tanımlayacak olursak, mevcut Ek Hesap limitine bağlı olan ve bu hesap limitine ek olarak tahsis edilen, sadece taksitli olarak kullanılabilen bir kredi limiti olduğunu söyleyebiliriz. Daha doğrusu Finansbank yetkilileri, tüm müşterilerine açık olan Hazır Kredi’yi bu sözlerle tanımlıyorlar.

Finansbank’ta tanımlanmış Hazır Kredi limiti olan müşterilerin taksitli nakit kullanım yapmak için şubeye gitmesine dahi gerek yok. En yakın Finansbank ATM’sine giderek veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini aramak suretiyle Hazır Kredi kolayca kullanılabiliyor. Hazır Kredi limiti kapsamında 12 ay, 18 ay, 24 ay veya 36 ay vade seçeneklerinden herhangi birisiyle geri ödeme yapılabiliyor.

Finansbank Hazır Kredi kullanımında faiz ve ücretlerin değişkenlik göstermesi nedeniyle krediyi kullanmadan önce çağrı merkezini arayıp bilgi almakta yarar var. İsteyenler Finansbank internet sitesini ziyaret ederek Faiz ve Ücretler sayfasındaki Diğer / Ek Hesap başlığı altından gerekli bilgiye ulaşabilirler.

Finansbank Hazır Kredi limit başvurusu yapabilmek için öncelikle bir Ek Hesap açılması gerekiyor. Halihazırda bir ek hesabı olanlar için limitin o hesap üzerine tanımlanması da mümkün oluyor. Başka bir deyişle ayrı bir hesap açtırmaya gerek kalmıyor.

Finansank Hazır Kredi limit imit başvurusu yapmak ve limit dahilinde taksitli nakit kullanımı için Finansbank şubelerini ziyaret etmek, Çağrı Merkezini aramak veya ATM’leri kullanmak yeterli oluyor. Tekrar belirtelim, Finansbank Hazır Kredi için bir kez şubeye gidip başvuru yaptıktan sonra bir daha her seferinde yeniden başvuru yapmaya gerek yok.

Tags : , , , , , , ,

3 thoughts on “Finansbank İhtiyaç Anında ATM’den Hazır Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Axess Hızlı Para ile 9 Ay Taksitle Anında Nakit

Axess'le tanışmanın ve sağladığı avantajlardan yararlanmanın vakti çoktan geldi, geçiyor. Axess Hızlı Para acil nakit ihtiyaçları için hızlı ve kolay...

Kapat