Finansbank CardFinans’tan 1.500 Lira Hediye Para Kampanyası

Finansbank’ın müşterilerine sunduğu CardFinans, yeni başlattığı Hediye Para Programı ile alışverişleri bedavaya getirme fırsatı sunuyor. CardFinans kampanyasına dahil üye iş yerlerinden yapılan 150 TL ve üzeri harcamadan sonra slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul edenlerin alışverişleri, 1.500 TL’ye varan Hediye Para tutarı kadar bedavaya geliyor.

CardFinans kampanyasına katılmak için, Hediye Para programına dahil üye iş yerlerindeki Finansbank POS’larından alışveriş yapmak gerekiyor. Yapılan 150 TL ve üzeri işlem sonrası oluşan slip mesajındaki kodu yazdıktan sonra HP yazıp boşluk bırakarak 2273’e 3 gün içerisinde gönderilmesi yeterli oluyor. İkinci bir yol olarak da aynı gün gelen SMS’in cevaplanması, belirtilen tutar ve süre için harcama sözü verilmesi gerekiyor. Kullanılabilir Hediye Para tutarını öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartın son 4 hanesi 2273’e gönderiliyor.

Hediye Para Nedir?

Hediye Para Programı, CardFinans ile anlaşmalı mağazalardaki Finansbank POS’larından yapılan 150 TL ve üzerindeki alışverişlerin 150 TL’sinden 1,500 TL’sine kadarını, vereceğiniz harcama sözü karşılığında bedavaya getirme fırsatı sunan CardFinans müşterilerine özel programdır.

CardFinans kampanyasına, limiti en az 1,875 TL olan ve ödemelerini düzenli gerçekleştiren Finansbank bireysel kredi kartı sahipleri katılabiliyor. Kampanyadan yalnızca slip / SMS ile Hediye Para teklif edilen müşteriler yararlanabiliyor. Müşteri özelinde yapılacak değerlendirme doğrultusunda, yapılan alışverişin tümü ya da bir kısmı için Hediye Para teklif ediliyor.

Bir müşteriye Finansbank tarafından bir seferde teklif edilebilecek en fazla Hediye Para tutarı 1,500 TL oluyor. Bakiyesi henüz kapatılmamış tüm Hediye Para kullanımlarının toplamı da bu tutarı aşamıyor.

500 TL’ye kadar olan Hediye Para tekliflerinde harcama sözü 12 ay için veriliyor. 500 TL üzeri Hediye Para kullanımlarında 18 ay harcama taahhüdü alınıyor.

Harcama sözü, sadece Finansbank ile anlaşmalı üye iş yerlerinde değil, istenilen her yerde yerine getirilebiliyor. Ancak kredi kartından kullanılan kredi ürünleri, nakit avans, anında kredi işlemleri, şans oyunları, vergi, sigorta ödemelerinin harcama sözü kapsamı dışında olduğunu unutmayın.

Tags : , , , ,

One thought on “Finansbank CardFinans’tan 1.500 Lira Hediye Para Kampanyası”

  1. Harcama sözü verilipte ,harcamayı yapamamıssa cezai işlemi veya geri alınacak para miktarı ne kadar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Akbank Başvurum Nerede – Kredi ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank kredisi için ya da kredi kartı için başvuru yaptıysanız başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmek artık çok kolay. Kredi ve...

Kapat