Finansbank’a Otomatik Ödeme Talimatı Verenler 90 TL Kazanıyor

Finansbank kısa süre geçerli olacak Otomatik Ödeme Talimatı kampanyası başlattı. Elektrik, su, doğal gaz, adsl internet, kablolu televizyon gibi her ay düzenli olarak ödenmesi gereken faturalarını Finansbank’a götürüp otomatik ödeme talimatı verenler, herhangi bir ek işlem ücreti ödemeden otomatiğe bağlarken 90 TL tutarında ParaPuan hediyesi kazanıyorlar. Üstelik bireysel kredi kartından verilen talimatlarda istenirse 50 TL ile 1000 TL arasındaki dönem içi faturalarını vade farksız ve işlem ücretsiz 3 taksite bölerek rahatça ödüyorlar.

1 Ocak 2015 tarihinde başlayan ve 31 Mart 2015’e kadar devam edecek Finansbank kampanyası, sadece yeni Otomatik Ödeme Talimatları’ni kapsıyor. Daha önce Finansbank’a verilmiş olan talimatlar, kampanya kapsamında kabul edilmiyor. Talimat başına 15,000 Parapuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan, toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanılabiliyor. Bu da 90 TL anlamına geliyor.

Ödemelerde taksitlendirme yapılabilmesi için faturanın dönem içinde olup, ekstreye yansımamış olması gerekmektedir. Bu arada en fazla 3 taksit yapılabildiğini hatırlatalım.

Kredi kartından verilen talimatlardan kazanılan ödüller faturanın ödendiği ilk ayın sonunda talimat verilen kredi kartına yükleniyor. Hesaptan verilen talimatlar için kazanılan ParaPuanlar faturanın ödendiği ilk ayın sonunda varsa CardFinans Nakit banka kartına yüklenirken CardFinans Nakit banka kartı yoksa ParaPuan yüklemesi yapılamıyor.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan para puanlar geri alınmıyor. Verilen talimatların 31 Ağustos 2015 tarihine kadar açık olması gerektiğini unutmayın. Çünkü bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınıyor. ParaPuan’ın kullanılmışsa kullanılan puan tutarı müşterinin kredi kartına veya vadesiz hesabına borç olarak kaydediliyor.

Otomatik Ödeme Talimatları, Finansbank şubelerinden, Finansbank İnternet Şubesinde Ödemeler menüsünden ya da Finansbank Telefon Bankacılığından verilebiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Finansbank’a Otomatik Ödeme Talimatı Verenler 90 TL Kazanıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Damla Hesabı – Birikimleriniz İçin Yeni Bir Fırsat

TEB Damla Hesabı'nı, bütçeden ayrılan ufak tutarlarla tasarruf yapma fırsatı sağlayan bir birikim hesabı olarak tanımlayabiliriz. TEB Bankası Damla Hesabı...

Kapat