Garanti Bankası Yaz Kredisi 2015 Kampanyası

Garanti Bankası Yaz Kredisi 2015

Yaz sıcaklarının iyiden iyiye bastırmasıyla yaz aylarının olmazsa olmaz masrafları da kabarmaya başladı. Serin geçen Haziran’ın ve Ramazan ayının ardından Türkiye’nin her yerinde yaz sıcakları zirve yaptı ve insanların en başta tatil ihtiyacı olmak üzere yaz masrafları çoğaldı. Garanti Bankası tam da böyle bir ortamda Yaz Kredisi kampanyasını başlatarak insanların biraz olsun rahat bir nefes almasını sağlıyor. Garanti’nin düşük faizli ve uygun vadeli Yaz Kredisi 2015 kampanyasına katılanlar, boğucu sıcaklarda rahatlamanın ayrıcalığını yaşıyorlar. İsteyen tatile gidiyor, isteyen başka ihtiyaçları için harcıyor.

Garanti Bankası’nın 2015 yaz aylarına özel hazırladığı Yaz Kredisi kampanyasından 10.000 TL, 15.000 TL veya 20.000 TL tutarında kredi çekilebiliyor. 10.000 TL tutarında Yaz Kredisi’ni 36 ay vade için kullanmak isteyenler aylık % 1.24 faiz üzerinden 360 TL taksit ödemesi yapabiliyorlar. Yine 36 ay vade ile 15.000 TL kredi kullanılması halinde faiz oranı biraz daha aşağıya, % 1.19 seviyesine iniyor. 36 ay vade için 20.000 TL kredi kullanmayı düşünenlere ise aylık % 1.15 düşük faiz oranı teklif ediliyor.

Garanti Bankası Yaz Kampanyası 2015 kampanyası kapsamında 36 aya varan vadelerle şubelerden 100.000 TL’ye, internet şubesinden ise 15.000 TL’ye kadar kredi çekmek mümkün… İnternet şubesinden kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekiyor. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntüleniyor.

Garanti Bankası Yaz Kredisi için başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK internet belgesi veya gelir yazısı talep edilebiliyor. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Garanti Bankası sistemi dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda en yakın Garanti şubesine giderek kredi işlemini tamamlaması gerektiğini belirtelim.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Yaz Kredisi 2015 Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Planlı Hesap ile Yüzde 9.30’a Kadar Faiz Kazanılıyor

TEB, birikimlerini uzun vadede yüksek faiz kazancıyla değerlendirmek isteyenler için Planlı Hesap'4 hayata geçirdi. Mevduat sahipleri, bir yıl vadeli açılabilen...

Kapat