Garanti Bankası Yaza Özel 0.95 Faizli Destek Kredisi

Garanti Bankası’nın büyük ilgi gören aylık % 0.95 faizli destek kredisi kampanyasına Haziran ayında da aynı cazip koşullarla devam ediyor. Aslında Mayıs ayı için planlanan bu kampanya, Garanti müşterilerinden gördüğü yoğun talep üzerine Haziran sonuna kadar uzatıldı ve Haziran Kredisi adını aldı.

Tüm Garanti müşterilerinin akla gelebilecek her ihtiyaçları için kullanabileceği Haziran Kredisi’nde aylık % 0.95 faizli ihtiyaç kredisi, sadece 99 TL dosya masrafı alınarak sunuluyor. Garanti’nin sevimli tavuğunun televizyonlarda tanıttığı kampanyada maksimum 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi -ya da Garanti’nin verdiği özel adıyla destek kredisi- 36 ay vadeye kadar taksit fırsatlarıyla Mart ayına imzasını atıyor.

Garanti’den maksimum 100.000 TL’ye kadar destek kredisi alınabiliyor ama kolaylık olması açısından 3.000 TL kredi için örnekleme yapalım. Böylece 3.000 TL üzerindeki kredi dilimlerinin aylık ve yıllık maliyet oranlarını kendiniz hesaplayabilirsiniz. “Bu iş bana zor gelir, uğraşamam şimdi” diye düşünürseniz de herhangi bir Garanti şubesine uğrayarak müşteri temsilcinizden hesabı sizin için yapmasını isteyebilirsiniz.

Garanti Haziran ayı kampanyasından 3.000 TL destek kredisi kullananlar için aylık faiz oranı % 0.95 oluyor. Bu tutarda krediyi 9 ay vadeli kullandığınız takdirde aylık taksit miktarları 353 TL gibi kolayca ödenebilecek rakamlardan oluşuyor. Kredinin dosya masrafı ise 95 TL şeklinde belirlenmiş bulunuyor. Kredi çekerken alınan dosya masrafı, tahsis ücretinden oluşuyor.

Garanti’nin Mart ayı kredi kampanyasına başvuru yaparken sadece nüfus cüzdanı yeterli oluyor ama başvuru sahibinin SGK kaydının olmaması veya doğrulanamaması halinde belge talep edilebiliyor. Kredi kullandırım tarihine kadar belirtilen faiz oranları ve ücret tutarları talep edilen kredi tutarı, vade ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce kampanya koşullarına ilişkin masraf, ücret ve komisyon hakkında özel hazırlanmış bilgi formuyla bilgilendirme yapıldığını da belirtmek istiyoruz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Yaza Özel 0.95 Faizli Destek Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Dolar Yeni Yılda 3.18 Olacak mı?

Amerikan Merkez Bankası FED'in 16 Aralık 2015 gğcesi faiz oranlarını 0.25'e yükseltmesiyle birlikte Türkiye'de yeni bir tartışma başladı. Finans uzmanlarının...

Kapat