Garanti’de Kredi Kartıyla MTV Ödemesine 3 Taksit ve Tablet Fırsatı

Garanti Bankası’nın MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemelerinde kredi kartına 3 taksit fırsatı başladı. Bu yılki MTV ödemesini kredi kartıyla Garanti Bankası’na yapanlar, kredi kartına 3 taksit avantajından yararlanmakla kalmıyor, aynı zamanda Piranha’dan 99 TL’ye tablet sahibi olma fırsatını da yakalıyorlar. Üstelik çekiliş de yok. MTV ödemesini kredi kartıyla Garanti Bankası’na yapan herkese 3 taksit yapılıyor, sadece 99 TL’ye tablet bilgisayar satın alma fırsatı da sunuluyor.

1 Ocak – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Garanti Bankası’nın internet şubesi, cep şubesi, internet sitesi, Paramatikler ve 444 0 333 numaralı Alo Garanti üzerinden kredi kartıyla yapanlar 3 taksit avantajını elde ediyorlar. Buna ek olarak da Piranha internet sitesinden yapacakları tablet bilgisayar alışverişlerinde % 40 indirim alıyorlar. Bu da tablet bilgisayarın fiyatının sadece 99 TL’ye inmesi anlamına geliyor. MTV ödemesini bu şekilde yaptıktan sonra Piranha tablet bilgisayar için SMS ile bir kampanya kodu geliyor. SMS ile gelen bu kod, Piranha tablet bilgisayar alışveriş sitesinde % 40 indirim sağlıyor.

Garanti Bankası internet şubesinde Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin nasıl yapıldığına gelince… Garanti internet şubesine giriş yaptıktan sonra Ödemeler menüsünden Devlet / Vergi adımını seçmek yeterli… Garanti Bankası Cep Şubesi’nde ise, IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemesi yapılabiliyor. Garanti Bankası İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Garanti Bankası internet sitesi ve 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kartı ile yapılan ödemeler, 3 taksit seçeneğişle gerçekleşiyor.

Piranha tablet bilgisayarlarındaki indirimin sadece Zoom II Tab 7.0, Aristo Q Tab 7.0 (3G) ve Ultra II Plus 9.0 Black tabletlerinde geçerli olduğunu hatırlatalım. Ayrıca kişiye özel üretilen kampanya kodlarının, en geç 20 Şubat 2015 tarihine kadar kullanılması gerektiğini unutmayın. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitiriyor.

Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri yararlanabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Garanti’de Kredi Kartıyla MTV Ödemesine 3 Taksit ve Tablet Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
En Fazla Ne Kadar Kredi Alabilirim – Banka Kredi Belirleme Kriterleri

Banka müşterilerinin en çok merak ettiği konuların başında kullanabilecekleri maksimum kredi tutarı geliyor? Vatandaşa kullandırılacak kredilerde üst sınırlar neye göre...

Kapat