Halkbank Kobi Hesap Ortada Kredisi 0 Faiz 3 Ay Erteleme

Halkbank Kobi’lere Hesap Ortada Kredisi % 0’dan başlayan faiz oranlarıyla esnafın nakit ihtiyacına çözüm getiriyor. İndirimli faiz oranları sunan Halkbank Kobi’lere Hesap Ortada Kredisi’nin faiz oranları yüzde 0’dan başlıyor. Kredinin üst limiti 50.000 TL. Halkbank’ın yıl sonuna kadar devam edecek Kobi’lere Hesap Ortada Kredisi kampanyasıyla 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanılabiliyor.

Halkbank’tan kredi kullanan Kobi’ler kredilerini şimdi alıyorlar, 3 ay sonra ödemeye başlıyorlar. 50 Bin Lira’ya kadar kredi kullanma imkanı sunan kampanyada ayrıca Businesscard harcamalarına ekstrede 50 TL indirim kazanma imkanı sunuluyor.

Esnaf ve Kobi’lerin acil nakit ihtiyaçları için sunulan kredi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. Kampanyada % 0’dan başlayan faiz oranlarından yararlanarak 50.000 TL’ye kadar nakit kredi kullanma fırsatı sağlanıyor.

Kobi’ler geri ödeme planını da değişik seçeneklerden birini tercih ederek kendileri belirleyebiliyor. Buna göre geri ödemeler aylık eşit taksitli ya da 3 ayda bir ödemeli olarak yapılabiliyor. Her iki seçenekte de dileyenler 3 ay ödemesiz dönem fırsatını tercih edebiliyorlar. Bankanın web sitesinde yer alan KOBİ Kredi ve Bankacılık Ürünleri Başvuru Formu doldurularak kredi başvurusu yapılabiliyor. Dileyenler Halkbank şubelerine başvurarak kredi kullanabiliyorlar.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Halkbank Kobi Hesap Ortada Kredisi 0 Faiz 3 Ay Erteleme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankalar Bayram Tatili Kaç Gün? Ne Zaman Açılacak?

2016 Kurban Bayramı kaç gün? Bankalar hangi günler kapalı, hangi günler açık? 9 gün boyunca bankalar kapalı mı olacak? Bayrama...

Kapat