Harcama Sözü Verene CardFinans’tan 1500 TL Alışveriş Bedava

CardFinans 1.500 TL Hediye Para kampanyasının televizyon ve yazılı medya tanıtımı tüm hızıyla devam ediyor. Alışverişi bedavaya getiren Finansbank CardFinans Hediye Para kampanyası bugünlerde en çok konuşulan ve merak edilen kampanyalardan biri haline geldi. Televizyon reklamlarında Yılmaz Erdoğan’ı izlediğimiz CardFinans 1.500 TL Hediye Para kampanyası, Finansbank’ın anlaşmalı mağazalarından yapılan her türlü alışverişi bedavaya getirme imkanı sağlıyor. Finansbank’a üye iş yerlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan CardFinans kullanıcıları, slipte çıkan harcama sözü teklifini kabul ettiklerinde 150 TL+den başlayıp 1.500 TL’ye kadar çıkan Hediye Para tutarı kadar alışverişlerini bedavaya getiriyorlar.

CardFinans Hediye Para kampanyasından yararlanmak için öncelikle CardFinans’ın anlaşmalı mağazalarındaki Finansbank POS’larından 150 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekiyor. Slipte gözüken teklifteki harcama sözünü verenler kazanıyor.

Kazanılabilecek Hediye Para’yı öğrenmek için HEDİYE yazdıktan sonra boşluk bırakarak CardFinans’ın son 4 hanesi 2273’e SMS olarak göndermek yeterli oluyor. Banka tarafından yapılan değerlendirme sonucu 150 TL’den 1.500 TL’ye kadar Hediye Para kazanılabiliyor.

150 – 500 TL arası teklif edilen Hediye Para için verilen harcama sözünün 12 ay içerisinde yerine getirilmesi gerekiyor. 500 TL – 1.500 TL arası teklif edilen Hediye Para için ise verilen harcama sözü tutarının 18 ay gerçekleştirilmesi yeterli oluyor. Bir ay içerisinde tamamlanabilecek Hediye Para tutarı ise en fazla 150 TL olabiliyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Harcama Sözü Verene CardFinans’tan 1500 TL Alışveriş Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bankası 365 TL Taksitli 10.000 Lira Yeni Yıl Kredisi

Garanti Bankası'nın 2015 Yeni Yıl Kredisi kampanyası cazip faiz oranları ve vade avantajlarıyla başladı. Yılın son günlerinde artan ihtiyaçlarını daha...

Kapat