ING Bank – 89 Lira Taksitle 7000 Lira İhtiyaç Kredisi

ING Bank’ın yaz aylarında başlattığı “Herkese aynı faiz oranına son” sloganıyla kredi borcunu düzenli ödeyenlere artı avantaj sağladığı “Eski Köye Yeni Adet” kampanyası yeniliklerle devam ediyor. Kampanya kapsamında bu kez ayda 89 TL taksitle 7.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. 36 ay vadyle sunulan kredi kampanyasında borcunu düzenli ödeyen müşterilere faiz avantajı sağlanıyor.

ING Bank kampanyasının faiz oranı aylık % 1.09 gibi düşük oranda bulunuyor. Kredi tahsis ücreti de aynı şekilde sadece 9 TL gibi çok düşük seviyede tutulmuş. Kampanya kapsamında kullanılabilecek kredi tutarı 7.000 TL olurken sadece 36 ay vadede geçerli oluyor. Bu kredide ayrıca sigorta masrafı tahsis ediliyor ve müşterinin yaşı ve kullandığı kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. En önemlisi de kampanyadan Findeks Kredi Notu 1700 üstü olan ve başvurusu onaylanan ING müşterileri yararlanabiliyor.

ING Bank kampanyasının bir başa özelliği de, kredi taksitlerinin ilk yıl 89 TL olurken ikinci yıldan itibaren yaklaşık 339 TL eşit ödemeli olması… Böylece kredi kullanan müşteriye ilk yıl boyunca düşük taksit avantajı getirilirken bir nebze nefes alması sağlanıyor.

ING Bank 89 TL taksitli 7.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasında katılarak bu krediyi 36 taksitte geri ödemek isteyenler ilk yıl boyunca ayda sadece 89 TL (günde 3 TL) taksit ödemesi yapıyorlar. Kredi tahsis ücretinin sembolik sadece 9 TL olduğu kampanyada aylık % 1.09 faiz oranı uygulanıyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler en yakın ING Bank şubesine uğrayabileceği gibi internet ortamında da ING Bank internet sitesini ziyaret ederek ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ulaşabiliyorlar.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “ING Bank – 89 Lira Taksitle 7000 Lira İhtiyaç Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank Worldcard Sahipleri Tam Güvence Altında

VakıfBank, İngiltere merkezli CPP ile yeni bir işbirliğine daha imza atarak “Güvenli Kart Programı” ürününü Güneş Sigorta güvencesiyle VakıfBank Worldcard...

Kapat