ING Bank Findeks Kredi Notu Yüksek Olana 0.99 Faizli Kredi

ING Bank bir kez daha ‘Eski Köye Yeni Adet’ getiriyor ve kredi notu yüksek olana düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. ING Bank herkese aynı faiz oranına son verdi. Artık ING Bank’a gelenler kredi notlarının yüksek olması durumunda aylık % 0.99’dan başlayan faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

Yeni uygulamaya göre Findeks kredi notu 1850 ve üzerinde olanlar aylık 0.99 faiz oranıyla kredi kullanabilecek. Kredi faiz oranları kredi notuna göre değişiklik gösterecek. Böylece borcuna sadık müşteriye ayrıcalıklı uygulama yapılacak.

Kredi notları bir süredir Findeks tarafından belirleniyor. Burada her kişinin kendine özel kredi notu bulunuyor. Findeks kredi notu banka şubelerinden ya da internetten öğrenilebiliyor. Findeks’in bu konuda hizmet veren bir web sitesi var. Findeks’te yüksek kredi notuna ulaşmak için kredi ve kredi kartı borçlarını aksatmadan ödüyor olmak gerekiyor.

ING Bank’ın son uygulamasından yararlanarak düşük faizli ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin doğrudan ING şubelerine başvurmaları gerekiyor. ING’nin yeni uygulaması bankacılık tarihinde bir devrim niteliği taşıyor. Türkiye’de ilk defa kredi skorları iyi olanlar düşük faiz avantajından yararlanıyorlar. Böylece kötü kredi notu olanların getirdiği riskler sebebiyle yükselen faiz oranlarından etkilenmiyorlar. ING’nin düşük faiz oranları tüm tutarlar için % 0.99^’dan başlıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “ING Bank Findeks Kredi Notu Yüksek Olana 0.99 Faizli Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İş Bankası Hızlı Kredi ile 15 Bin TL Kredi

İş Bankası'nda şimdi başvurusu hızlı, onayı hızlı, hesaba geçmesi daha da hızlı bir kredi var: Anında Hızlı Kredi. İş Bankası'nın...

Kapat