ING Bank İhtiyaç Kredisi 1.44 Faiz Oranıyla 100.000 TL

‘Düşük faizli kredi’ arıyorum diyorsanız ING Bank’ın son kredi kampanyası tam size göre. ING Bank Haziran ayı İhtiyaç Kredisi kampanyası ay sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında faiz oranları % 1.44’ten başlayan oranlarda bulunuyor. Düşük faiz yüzdeleriyle iyi bir kredi arayanlar şimdi ING Bank’ta buluşuyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi 100.000 TL’ye kadar anında kredi kullanma imkanı ile kredi kullanıcılarını selamlıyor. Üstelik bankanın sunduğu vade teklifi de çok cazip: ING’nin son ihtiyaç kredisi 36 aya varan vadelerle kullanılıyor. Kredisini bugün kullananlar ödemelerini taksit taksit yapıyorlar. Kredi geri ödemesi 3 yıla yayılan uzun dönem içinde düşük aylık taksitlerle yapılıyor.

Sadece % 1.44’ten başlayan faiz oranları sunan kampanya ile ING Bankası kredi yarışı içindeki bankalar arasında bir kez daha tüm dikkatleri üzerinde topluyor. ING Bank’ın Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi’nin kredi kullanıcıları tarafından fark edilmemesi gerçekten zor. Üst limiti 100.000 Türk Lirası olan kredinin faiz oranı tüm vadelerde % 1.44. ING Bank’ın Haziran ayına özel kredisinde dosya masrafı 169 TL olarak uygulanıyor.

Kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kullandırılan ING Bank ihtiyaç kredilerine başvurular sadece nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Kredi başvurularının sabah saatlerinde yapılması halinde kredi aynı gün içinde çıkıyor. ING Bank’ta her ihtiyaca göre bir kredi her zaman bulunuyor. Üstelik uygun koşullarla ve ING’de bir tanıdığa ihtiyaç duymadan…

Tags : , , , ,

One thought on “ING Bank İhtiyaç Kredisi 1.44 Faiz Oranıyla 100.000 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Akbank 0.99 Faizli Her İhtiyacın Altından Kalkan Yılbaşı Kredisi

Akbank'ın Her İhtiyacın Altından Kalkan Kredi fırsatları düşük faizli yılbaşı kampanyasıyla devam ediyor. Kredi tahsis ücretinin de 15 TL gibi...

Kapat