ING Bank internet ve cep şubesinde yılbaşı coşkusu…

Bugünlerde ING internet veya cep şubesine giriş yapanlar, erken yılbaşı coşkusu ve heyecanı yaşıyorlar. 15 Kasım’da başlayan ve 31 Aralık akşamına kadar sürecek ING yılbaşı kampanyasında bankanın internet veya cep şubesine giriş yapan herkes cazip indirimler kazanma fırsatını yakalıyor. Kazanmak için internet şubesine TC kimlik numarası, kart bilgileri veya kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapmak yeterli oluyor. Siteye girdikten sonra herhangi bir bankacılık işlemi yapma zorunluluğu da yok. Kısacası, sadece giriş yapmak yeterli…

ING Bank internet şubesini kullanan herkese verilen indirim hediyelirini şöyle sıralayabiliriz:

Kitapyurdu.com’dan 50 TL ve üzeri yapacakları tüm alışverişlerde 5 TL indirim,

Chicolatte.com’dan 50TL ve üzeri yapacakları tüm alışverişlerde %20 indirim,
Clinique.com.tr’den yapacakları 99 TL ve üzeri alışverişlerde Clinique’in Günlük Cilt Bakım ve Makyaj Hediye Seti

ING Bank internet şubesi veya cep şubesine TC Kimlik numarası, kart bilgileriniz ya da kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapılabiliyor.

ING Bank internet şubesine girince sağ üst köşede yer alan “Bekleyen Teklifler” alanında kampanya kodlarını bulmak mümkün… Kampanya kodu, cep ve tablet şubeye giriş yapan müşterilere 1 hafta içeriinde SMS ile iletiliyor. Kampanya kodunun son kullanım tarihi 15 Ocak 2015 olduğunu aklınızda bulundurun.

Clinique.com.tr’den yapılacak 99 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 154 TL değerindeki Clinique Cilt bakım ve Makyaj Hediye Seti, Chicolatte.com’dan yapılacak 50 TL ve üzeri tüm alışverişlere % 20 indirim ve Kitapyurdu.com’dan yapılacak 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 5 TL indirim kazanılıyor.

Aynı kampanya kodu ile Chicolatte.com ve Clinique.com.tr’den alışveriş yapılabiliyor. Ancak Kitapyurdu.com kampanya kodu sadece kitapyurdu.com’dan yapılan alışverişlerde geçerli…

Chicolatte.com’da tüm çikolata ürünlerinde 50 TL ve üzeri alışverişlerde % 20 indirim uygulanıyor. Gönderimlerin Chicolatte.com’un Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerli olduğunu belirtelim.

Günlük Cilt Bakım ve Makyaj Hediye Seti İçeriğinde şu ürünler bulunuyor: Moisture Surge Yoğun Nemlendirici Krem 7 ml, Take The Day Off Göz Makyaj Temizleyicisi 30 ml, Superprimer Makyaj Bazı 7ml, High Impact Maskara Siyah 3,5ml, Clinique Design Kutu.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “ING Bank internet ve cep şubesinde yılbaşı coşkusu…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Garanti Bankası Emekli Kredisi Nüfus Cüzdanı ile Kullanılıyor

Garanti Bankası Emekli Kredisi kullanmak isteyenler prosedürle, formaliteyle uğraşmıyorlar. Bankanın emeklilere özel ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak isteyenlerden sadece nüfus...

Kapat