İş Bankası Kredi Kartı ve Şifre Ne Zaman Gelir

İş Bankası Kredi Kartı Teslim Süresi Nedir? Şifre Ne Zaman Gelir? İş Bankası kredi kartı başvurusu yapıp ne zaman kartlarının ulaşacağını merak edenler için söyleyelim: İş Bankası kredi kartı basıldıktan sonra kart başvurusu anında bankaya bildirilen ev ya da işyeri adresine gönderiliyor. Bankaca onaylanmış kredi kartlarını İş Bankası Şubelerinden teslim almak isteyenler kartlarını 10 gün içinde banka şubesinden alabiliyorlar. Ev ya da iş adresini vererek teslimat bekleyenlerin kart teslimleri dağıtım firmasınca gerçekleştiriliyor.

İş Bankası Kredi kartının teslim süresi kaç gün? Kart teslimi dağıtım firması tarafından yapılıyor. Kredi kartı 28 gün içinde sahibine ulaşmazsa dağıtım firmasınca İş Bankası şubesine teslim ediliyor.

İş Bankası kredi kartım gelmedi. Kartım nerede olabilir, kartımı nereden alacağım? 28 günlük azami dağıtım süresi içinde kredi kartları ellerine ulaşmayanlar kartlarını başvuru yaptıkları İş Bankası şubesine giderek elden teslim alabiliyorlar.

Kredi kartı kimlere teslim edilir? Adresinde bulunmayan kart sahibine kart ulaşmaz ise ne yapılıyor? Kredi kartı teslimi dağıtım kurye firması tarafından kart sahibine ya da eş, anne, baba, kardeş veya 18 yaşından büyük çocuklarına kimlik bilgileri alınarak teslim ediliyor. İşyeri adreslerine kredi kartı tesliminde ise kart sahibinin bağlı olduğu müdür veya amirlerine de kart teslimi yapılabiliyor.

İş Bankası kredi kartı şifresi ne zaman gelir? İş Bankası kredi kartı şifresi PTT aracılığı ile adrese gönderiliyor. Son kullanma tarihinin dolan kartlar için eski şifre geçerli oluyor ve yeni bir şifreye gerek kalmıyor.

Kredi kartı şifrem gelmedi. Ne yapmalıyım? Kredi kartına ait geçici şifreyi İş Bankası telefon bankacılığından ya da şubeden öğrenmek mümkün.

Tags : , , , ,

2 thoughts on “İş Bankası Kredi Kartı ve Şifre Ne Zaman Gelir”

  1. benim kredi kart basvurum onayladi be su an aradan 4 gun geçti. ve kart bana acil lazim ne yapmam gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yapı Kredi TLcard ile Akaryakıt Harcamasıına 15 TL Fırsatı

Yapı Kredi'nin tüm müşterilerinin kullandığı banka kartı TLcard, yeni kampanyasında akaryakıt harcamalarına 15 TL puan fırsatı sunuyor. Yapı Kredi TLcard...

Kapat