Limitinizi Tanımlayın, Paranız Anında Halkbank Açık Hesap’ta…

Ülkemizin önde gelen bankalarından Halkbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına hızlı çözümler getiren HalkBank Açık Hesap’ı devreye aldı. Halkbank Açık Hesap ile banka hesabınızda hiç para olmasa dahi limitiniz dahilinde şube ve ATM’lerden para çekilebiliyor, banka kartı ile alışveriş, havale ve EFT gibi birçok bankacılık işlemi yapılabiliyor.

Ayrıca Açık Hesap, elektrik, su, telefon, doğalgaz faturaları ile kira ve kredi taksidi gibi düzenli ödemeleri güvence altına alıyor. Üstelik, düzenli ödeme talimatı bulunan hesabınızda yeterli limit bulunması halinde ödemeler gecikmeden zamanında ödeniyor. Tüm bunlara ek olarak Açık Hesabınızdan kullanılan 100 TL için günlük sadece 7 kuruş ödeniyor.

Açık Hesap Özellikleri

Tüm Halkbank şubelerinden veya Bank24 ATM’lerinden nakit çekimi, havale ve EFT gibi bankacılık işlemleri, belirlenen limit dahilinde yapılıyor.

Açık Hesabın tanımlı olduğu vadesiz hesaptan gerçekleştirilen elektrik, su, telefon gibi düzenli fatura ödemeleri ile kredi kartı, kredi taksiti ödemeleri gecikmeye uğramadan zamanında yapılıyor.

Açık Hesaptan kullanılan tutarı geri ödemek için şubeye gitmek gerekmiyor. Açık Hesabın tanımlı olduğu vadesiz hesaba herhangi bir nakit girişi olduğu takdirde öncelikle kredili bakiye kapatılıyor.
Kredili bakiye için faiz, hesabın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük hesaplanıyor ve müşteri talebine bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesaba yansıtılıyor.

Limit kullanımları için herhangi bir masraf ve komisyon alınmıyor. “Açık Hesabımı hiç kullanmasam ne olur?” diye soranlar için bu durumda herhangi bir faiz ve ücret ödenmediğini belirtelim.

Halkbank Açık Hesaba Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank Açık Hesap ilginizi çektiyse ve hemen başvuru yapmak isterseniz cep telefonunuzu elinize alıp, aralarında bir boşluk bırakmak suretiyle AÇIKHESAP, TC Kimlik Numarası, gelir bilginiz ve istediğiniz limiti yazarak 3452’ye bir adet SMS yollamanız yeterli oluyor. Halkbank Açık Hesap için ayrıca tüm Halkbank şubelerinden, Halkbank internet sitesinden veya Halkbank Dialgo kanalından başvuru yapılabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Limitinizi Tanımlayın, Paranız Anında Halkbank Açık Hesap’ta…”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank Gülen Emekli Kredisi – Yüzde 1.35 Cazip Faizli

Halkbank çeşitli kredi kampanyalarıyla halkın her kesiminin yanında olurken "Gülen Emekli Kredisi" ile emekli insanlarımıza gönül borcunu ödüyor. Bahar ayları...

Kapat