Odeabank – 1000 TL Bedava Taksitli Nakit Avans

Odeabank yılbaşı öncesi başlattığı yeni yıl kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Odeabank’ın kredi kartı Bank’O’Card’ın 17 Aralık’ta başlattığı bedava nakit avans kampanyasında tüm Odeabank Bank’O’Card kullanıcılarını ücretsiz, faizsiz 1.000 TL taksitli nakit avans fırsatı bekliyor. 31 Aralık 2014 akşamına kadar devam edecek kampanyada 9 aya varan vadelerle 1.000 TL nakit avansı faizsi, ücretsiz ve üstelik taksitli kullanmak mümkün oluyor.

Odeabank’ın Bank’O’Card kullanıcıları için düzenlediği özel kampanya, 17 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli ve 2 ay ile 9 ay arası için çekilen 1.000 TL tutarındaki nakit avansı kapsıyor. 1.000 TL’den daha fazla miktarda nakit avans çekilmesi halinde % 2.02 oranında faiz uygulanıyor. 1.000 TL nakit avans kullanılırsa faizsiz oluyor.

Odeabank Bank’O’Card yeni yıl kampanyasına ayırım gözetilmeksizin tüm Bank’O’Card kullanıcıları katılabiliyor. Ancak kampanya kapsamında kullanılabilecek taksitli avans tutarının kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limitiyle sınırlı olduğunu dikkat almanız gerekiyor.

Bir takvim yılı içinde asgari ödeme tutarı, toplam üç kez ödenmeyen kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemlerinin yapılamadığını da hatırlatalım. Bunlara dikkat edildiği sürece Bank’O’Card kredi kartı sahibi olan tüm Odeabank müşterileri, 1000 TL Bedava Taksitli Nakit Avans kampanyasından 31 Aralık akşamına kadar yararlanabiliyor. Üstelik bu fırsattan yararlanmak için herhangi bir başvuru yapılmasına da gerek olmadığını belirtelim.

Tags : , , , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank – 1000 TL Bedava Taksitli Nakit Avans”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Turuncu Hesap ile Biriktirmeyen Kalmasın

ING Bank yeni reklam kampanyasıyla daha önce büyük ilgi gören Turuncu Hesabın tanıtımlarına yeniden başladı. Yüzde 11.25 gibi yüksek bir...

Kapat