Odeabank Düşük Faizli Evdeki Hesap Konut Kredisi

Odeabank yeni konut kredisi kampanyası için “Evdeki hesap Odeabank’a uyar!” şeklinde bir slogan seçti. Kampanyanın ayrıntılarını, özellikle de 120 aylık taksit ödemelerini dikkatle incelediğimizde seçilen sloganın hakkını veren, gerçekten düşük faiz oranları ve taksitlerle düzenlenmiş bir konut kredisi kampanyası olduğunu görüyoruz. Kirada oturmakta olanların her ay ödediği kira ile neredeyse aynı miktarda düzenlenen aylık taksitlerle “kira öder gibi ev sahibi olmanın” mümkün olduğunu kanıtlayan bir konut kredisi kampanyası çıkıyor karşımıza…

Odeabank’ın “Evdeki Hesap Odeabonk’a Uyar” konut kredisi kampanyasına başvuru yapmak için bankanın internet sitesinde yer alan formu doldurmak, şubelerden birisine telefon etmek ya da sadece uğramak yeterli oluyor. Kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olmayı düşleyenler, bu başvuru yollarından hangisi kolayına gelirse onu tercih ediyorlar.

Odeabank Konut Kredisi kampanyası kapsamında 60 ay vadeyle 50.000 TL konut kredisi kullanılması halinde aylık % 1.05 faiz oranı geçerli oluyor. Bu seçenekte aylık 1.127 TL taksit ödemesi yeterli oluyor. Kredinin 120 ay vadede kullanılması durumunda ise 735 TL tutarında aylık taksitler gündeme geliyor ki, ortalama bir konutun kirasının bu civarda olduğu günümüzde kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Kampanya kapsamında 100.000 TL konut kredisi kullanılırsa ve 120 ay vade tercih edilirse aylık taksit miktarı 1.420 TL şeklinde gerçekleşiyor.

Odeabank kampanyasının masraflarına gelince… Tabloda başvuru sırasında 2.550 TL tutarında bir masraf kalemi olduğunu görüyoruz. Bu masraf tutarı, 1.500 TL dosya masrafı, 300 TL ipotek tesis ücreti ve 750 TL ekspertiz ücreti toplamından oluşuyor.

Odeabank Konut Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Odeabank şubelerini ziyaret edebileceğiniz gibi bankanın internet sitesine giriş yaparak da ihtiyaç duyduğunuz bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Düşük Faizli Evdeki Hesap Konut Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Ev Almanın Zamanı mı? – Konut Kredileri Ne Durumda

Bugünlerde belki de en çok konuşulan konu şu an için ev almak uygun mu sorusunun yanıtı. Bunun belki çok kullanılan...

Kapat