Odeabank Kapında 15000 TL Nakit Hazır Kredisi

Odeabank’ın başlattığı “Kapında 15.000 TL Nakit Hazır Kredisi” ile Artık kredi almak için şubeye gitmeye gerek kalmadı. Odeabank kampanyası kapsamında 15.000 TL’ye kadar evraksız ve belgesiz İhtiyaç Kredisi şimdi kuryeyle kapınıza kadar geliyor. Kurye sizi arıyor, kredi belgelerini imzalatmak için randevu alıyor. Böylece Odeabank şubesine hiç uğramadan kredi belgeleriniz kapıda imzalanıyor. Dolayısıyla imza aşamasında bile Odeabank şubesine gitmeye gerek kalmıyor.

Odeabank’ın tüm müşterilerine sunduğu bu cazip kampanyaya katılmak için başvurular internet veya cep telefonu üzerinden kolayca yapılıyor. Hemen başvurmak için Odeabank internet şubesine girip başvuru formuna tıklamak yeterli oluyor. Cep telefonuyla başvuru yapmak için ise, ÇATKAPI boşluk yazıp, TC kimlik numarası yazıldıktan sonra 8844’e gönderiliyor. Başvuru sonucu en kısa sürede cep telefonunuza SMS ile gönderiliyor.

Kredi başvurunuza Odeabank’tan ön onay mesajı gelmişse Odeabank İletişim Merkezi yetkilileri sizi arıyor ve kredi bilgilerinizi yine şubeye gitmeden telefonda tamamlıyorsunuz. Yetkili kişi, bilgilerinizi aldıktan sonra sizi kuryeye yönlendiriyor. Kurye sizi arar ve kredi belgelerinizi imzalatmak için randevu alıyor. Şubeye hiç uğramadan kredi belgelerini kapıda imzalıyorsunuz.

Gerisini yine Odeabank hallediyor. Paranız, güvenli bir şekilde alabilmeniz için ücretsiz banka kartınıza yükleniyor ve kartınız sadece size teslim ediliyor. Kartınızla paranızı dilediğiniz ATM’den çekebilirsiniz. Ayrıca Odeabank internet şubesine girerek transfer edebilir veya alışverişlerinizde herhangi bir POS’tan işlem yaparak da kullanılıyor. İstanbul içinde 1 iş günü, İstanbul dışında 2 iş gününde krediniz hesabınıza geçiyor ve SMS ile bilgi veriliyor.

*Kurye ile kredi kullandırım hizmetinin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya Manisa, Aydın, Balıkesir, Denizli, Kocaeli, Antalya, Mersin, Adana, Eskişehir, Kayseri, Samsun ve Gaziantep illerinde verilmekte olduğunu belirtelim.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Odeabank Kapında 15000 TL Nakit Hazır Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Finansbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Finansbank yeni kampanyasıyla kamu çalışanlarına verdiği önemi bir kez daha kanıtladı. Sadece kamu çalışanlarının başvuru yapabildiği yeni yaz kampanyasında 36...

Kapat