Odeabank’ta Fatura Ödeme Talimatlarına 150 TL İndirim

“Bu kış kıyamett fatura yatırmaya çıkmak mı? Yoksa otomatik ödeme talimatı vermek mi?” sorusunu soranlar için Odeabank’ın güzel bir sürprizi var. Şimdi Odeabank’a fatura ödeme talimatı verenler, bu karda kışta fatura ödeme derdinden kurtulurken 150 TL indirim fırsatını da yakalıyorlar. Faturalar için vezneye gitmek yerine Odeabank’ın Bank’O’Card kredi kartıyla ödenmesi talimatını verenler 150 TL indirimle kazançlı çıkıyorlar.

31 Ocak 2015 akşamına kadar devam edecek olan Odeabank Bank’O’Card kampanyasında 1 adet otomatik ödeme talimatı verenler 5 TL indirim kazanırken, 3 adet talimat için 20 TL, 5 adet için 50 TL indirim yapılıyor. 10 adet fatura ödeme talimatı verenleri ise tam 150 TL indirim fırsatı bekliyor.

Odeabank kampanyasına katılmak için 31 Ocak 2015 tarihine kadar otomatik ödeme talimatı vermek ve 1 – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında bu talimatlardan ödeme gerçekleştirmek gerekiyor. Kampanya müşteri bazında olduğu için bir Odeabank müşterisi en fazla 150 TL tutarında indirim kazanabiliyor. İndirim ödülünün kredi kartına Odeabank tarafından yüklenmesinin ise 15 Mart 2015 tarihinde yapılacağını belirtelim. Bu arada kampanyadan en fazla 10.000 müşteri yararlanabileceği için otomatik ödeme talimatı vermek için acele edilmesinde fayda var. Son bir not daha: Fatura ödeme talimatını Odeabank’ta vadesiz mevduat hesabı olan müşteriler verebiliyorlar.

İgdaş, İski, D-Smart, Turkcell, Vodafone, Avea, Superonline, Turk Telekom, TTNET / ADSL, BEPSAŞ, Palengaz, Gaziantep Doğalgaz, KEPSAŞ, Kayserigaz, Pronet, Waternet ve İzmir Su kurumlarına ait faturalar için otomatik ödeme talimatı kampanyası kapsamında kabul ediliyor. Fatura ödeme talimatları, Odeabank şubelerinden, Odeabank İnternet Bankacılığı’ndan ve 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden verilebiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Odeabank’ta Fatura Ödeme Talimatlarına 150 TL İndirim”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yapı Kredi Günde 10 Liraya Bahara Özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası, yeni başlattığı "Bahar Aylarına Özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi" kampanyasıyla bahar sevincinize ortak oluyor. "Kredi de bizden... Masraflar...

Kapat