Şekerbank’ta Memur-Sen Üyelerine Faizsiz Kredi

Şekerbank’ta Memur-Sen üyelerine cazip kredi seçenekleri sunuluyor. Konut ve taşıt kredilerinde sunulan uygun koşulların yanısıra ihtiyaç kredilerinde faizsiz kredi seçeneği var. Şekerbank’ın Memur-Sen üyelerine özel yeni kredi kampanyasıyla 10.000 TL ve altında kullanılan kredilerde faiz uygulanmıyor. Kredinin 12 ay vadeli olarak kullanılması gerekiyor.

Şekerbank’ta sadece Memur-Sen üyelerine değil, herkese uygun krediler var. Bankanın son ihtiyaç kredisi kampanyasında aylık % 1.83 faiz oranıyla 3 ay ile 36 ay arasında dilenen vadede ihtiyaç kredisi kullanmak mümkün. İhtiyaç Kredisi talebi bankanın web sitesinden, Şekerbank İnternet şubesi Başvurular menüsü altında yer alan “Kredi Başvurusu” seçeneğinden, 444 78 78 numaralı Şekerbank Çağrı Merkezi’nden, Şekerbank ATM’lerinden, 1953’e kısa mesaj göndererek ve en yakın Şekerbank şubesinden yapılabiliyor.

Şekerbank’ın dikkat çeken bir diğer kampanyası ise 30 yıla varan vadelerle sunulan Konut Kredisi Kampanyası. Türkiye’nin en uzun vadeli konur kredisi fırsatını sunan Şekerbank’ta değişik geri ödeme seçenekleri bulunuyor. 360 aya varan vadelerle kullanılan Kiraya Son Konut Kredisi kampanyasında alınacak evin ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor. Eşit taksitli olarak geri ödeme yapma imkanının yanında esnek ödeme seçeneği de sunuluyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Şekerbank’ta Memur-Sen Üyelerine Faizsiz Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bank Asya İhtiyaç Pratik ile 36 Taksitle Bilgisayar Almak Mümkün…

Bank Asya'nın yeni kartı İhtiyaç Pratik, bilgisayar, televizyon ve cep telefonu gibi teknoloji ürünlerine 36 taksit imkanı getiriyor. Teknolojik ihtiyaçlara...

Kapat