TEB Visa Banka Kartı ile CarrefourSA’da Her Ay 20 TL İndirim

TEB Visa Banka Kartı ile CarrefourSA'da Her Ay 20 TL İndirim

TEB Visa Banka Kartı kullanarak dilediği marketten 3 defa 30 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, CarrefourSA’da geçerli 20 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyorlar. Üstelik bu indirim tek defaya özgü değil, CarrefourSA’da her ay geçerli oluyor. 1 Şubatta başlayıp 30 Nisan akşamına kadar devam edecek market alışverişi kampanyasına Visa Electron veya Visa Debit logosu bulunan TEB Visa Banka Kartlarını kullanan tüm kart sahipleri katılabiliyor.

TEB’in düzenlediği kampanya indirimlerinden hemen yararlanmaya başlamak iin cep telefonunun mesaj bölümüne HEDİYE yazıp 4616’ya bir adet SMS göndermek yeterli oluyor. Söz konusu SMS’yi göndermeden market alışverişi yapanlar, doğal olarak kampanyaya katılamıyor ve kapsam dışı kalıyorlar. Bu nedenle market alışverişi yapmadan önce mutlaka 4616’ya SMS göndermek gerekiyor. Ancak 3 alışverişte de gönderilmesi zorunluluğu yok. Sadece ilk alışveriş öncesinde göndermek yeterli…

Şimdi TEB Visa Banka Kartı kampanyasının bazı önemli detaylarından bahsedelim. Öncelikle alışverişlerin her üçünün de aynı banka kartıyla ve farklı günlerde yapılması gerekiyor. Bir bankadan sahip olunan Visa Banka Kartı her ay bir defa ödüle hak kazanabiliyor. Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartların kampanyaya dahil olmadığını dikkate almalısınız.

15 Mart, 15 Nisan, 15 Mayıs 2015 tarihlerine kadar bankalar bir önceki ilgili ay ödüle hak kazananların hesabının bulunmduğu bankalarda kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS gönderiliyor. Kazananlar cep telefonlarına gelen indirim kodlarını o ayın son günü saat gece yarısına kadar tüm CarrefourSA’larda 20 TL indirim olarak kullanabiliyorlar.

İndirimden faydalanmak için kullanım anında minimum 20 TL alışveriş yapılması gerekiyor, kısmi kullanım yapılamıyor ve paraya çevrilemiyor. Ayrıca 20 TL üzerindeki ödemenin de Visa Banka Kartı’yla yapılması gerektiğini unutmayın. Önemli bir nokta daha var: 20 TL bu indirim; alkollü içkiler, tütün mamulleri, altın ve 0 KDV’li ürünlerde ve GSM TL yüklemelerinde kullanılamıyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “TEB Visa Banka Kartı ile CarrefourSA’da Her Ay 20 TL İndirim”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankalar 19 Mayıs’ta Açık mı? 19 Mayıs Tatil mi?

2016 yılının 19 Mayıs'ı yaklaşıyor. Bankalarda ve resmi kurumlarda işi olanlar yine aynı soruyu soruyor: 19 Mayıs resmi tatil mi?...

Kapat