TEB Visa Banka Kartı Sahiplerine Burger King’de Tavukburger Menü Bedava

TEB Visa Banka Kartı Sahiplerine Burger King'de Tavukburger Menü Bedava

Bugünlerde Burger King restoranlarına gidip de Chicken Royale Menü tercih eden TEB Visa Banka Kartı sahiplerini güzel bir sürpriz bekliyor. Chicken Royale Menü’nün ödemesini TEB Visa Banka Kartı ile yapanlar, yanında Tavukburger menüyü bedava alıyorlar. Üstelik TEB – Burger King ortak kampanyası, Edirne Kapıkule, Hava limanı, Mobil Burger King, Kidzmondo, Kidzania restoranları ve paket servis hariç tüm Burger King restoranlarında geçerli… Burger King’lerde bedava tavukburger menüyü almak için Chicken Royale Menü ödemesini Visa Elektron veya Visa logolu banka kartlarıyla yapmak yeterli oluyor.

1 Haziran’da başlayan ve 31 Temmuz 2015 akşamına kadar devam edecek olan kampanyada kazanılan Tavukburger Menü kazanmak için dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus olduğunu belirtelim. Kazanılan Tavukburger Menü, satın alınan Chicken Royale Menü ile birlikte verildiğ için ileri bir tarihte veya başka bir restorandan alınamıyor.

Ayrıca bu kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, milkshake, süt, çilekli limonata ve ice tea içecek çeşitlerinin dahil olmadığını unutmayın. Son olarak da bu kampanyanın sadece TEB Visa Banka Kartları için olduğunu, kredi kartlarını kapsamadığını da aklınızda bulundurun.

Tags : , , ,

0 thoughts on “TEB Visa Banka Kartı Sahiplerine Burger King’de Tavukburger Menü Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Fiat 36.000 TL 36 ay vade kredi kampanyası

Eylül ayına özel Fiat kampanyaları başladı. Yaz ayları geride kaldı ama Fiat modellerinde çok özel fırsatlar devam ediyor. Eylül ayında...

Kapat