Türkiye Finans Finansör Kart ile Daralmayın Ferahlayın

Türkiye Finans Finansör sahipleri daralmıyorlar, ferahlıyorlar. Banka kartı (debit card) şeklinde düzenlenmiş bir ihtiyaç finansmanı uygulaması olan Finansör Türkiye Finans’ın ilgi gören ürünlerinden biri oldu. tarafından Her türlü ihtiyaç için finans imkanı sağlayan Finansör uzun vadeli ve düşük maliyetli bir kart. Standart Finansör sahipleri 36 ay vadeye kadar dosya masrafsız, formalitesiz şekilde taksitli alışveriş yapma imkanına kavuşuyorlar. Finansör Kart sahibi olmak için DESTEK yazıp boşluk bırak TC Kimlik Numaranızı 2310’a SMS olarak göndermeniz yeterli. Finansör kart sahipleri kart ücreti ödemiyorlar, yıllık üyelik aidatı vs isimlerle herhangi bir ücret uygulanmıyor

Finansör kart sahipleri kartlarına tanımlanan limitler içerisinde yaptıkları alışverişlerin ödemelerini Finansör ile yapıyorlar. Finansör kart ile yapılan harcamalar daha önceden belirlenen vade ile 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay gibi taksitlere bölünerek ödeniyor. Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL oluyor. Kart sahibi her ay ne kadar ödeme yapması gerektiğini cep telefonuna gelen kısa mesaj ya da bilgisayarına gelen e-posta yoluyla öğrenebiliyor. ödenmesi gereken taksit tutarı SMS ya da e-mail ile müşteriye bildiriliyor. Hesap özeti bilgileri Türkiye Finans internet şubesinden ya da en yakın Türkiye Finans şubesinden de öğrenilebiliyor.

Finansör kart ile nakit çekim işlemi yapılamıyor. Finansör sektörel bazda değişik taksit tutarlarıyla alışveriş ve ödeme yapma şansı sunuyor. Standart Finansör’de vade sayısı 48 aya kadar seçilebiliyor. Standart Finansör için uygulanan aylık kar oranı % 1.31′den başlıyor. Ayrıca işlem tutarının büyüklüğüne bağlı olarak Hizmet Ücreti alınıyor. Finansör kart hizmet ücreti ise tutara göre değişiklik gösteriyor. Standart Finansör’ün yanısıra Hac-Umre Finansörü, Mobilyanın Finansörü, Kamunun Finansörü, Enerjinin Finansörü, Teknolojinin Finansörü, Eğitim Finansörü, Sağlık Finansörü, Evlilik Finansörü, Meslektaş Finansörü, Happy’nize Finansör, Mortgage Finansörü, Boydak Finansörü, Masrafsız Finansör ve Tatil Finansörü diğer seçenekler.

‘Daralmayın, Ferahlayın’ reklamlarıyla medyada da boy göstermeye başlayan Finansör kart için başvurular Türkiye Finans şubelerine yapılıyor. Ayrıca cep telefonundan 2310’a mesaj atılarak başvuru yapılabiliyor. Başvuru formunun doldurulması ve Finansör sözleşmesinin imzalanmasının ardından Finansör kart kullanıcısına teslim ediliyor ve kullanılabilir limiti belirlenip karta tanımlanıyor. Bunun ardından Finansör kart alışverişlerde kullanıma hazır hale geliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Türkiye Finans Finansör Kart ile Daralmayın Ferahlayın”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
TEB Konut Kredisi Onay Süreci Nasıl İşliyor

Bankalardan konut kredisi kullanmak oldukça zorlu ve zahmetli bir süreç gerektirebiliyor. Özellikle de konut kredisi başvurusunu değerlendirme ve onay aşaması...

Kapat