Vakıfbank 2015 Kurban Bayramı Kredisi için Cepten Başvuru

2015 yılında da Vakıfbank Bayram Kredisi kampanyaları devam ediyor. Bu seneki kampanyanın tanıtımı Vakıfbank Halinizden Anlayan Bayram Kredisi olarak yapılıyor. Artık geleneksel hale gelen Vakıfbank Bayram Kredisi Kurban Bayramı öncesinde de kullanılabiliyor. 2015 Kurban Bayramı Kredisi için cepten başvuru yapmak çok kolay. BAYRAM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numarasını 5724’e göndermek Vakıfbank 2015 Bayram Kredisi başvurusu yapmak için yeterli oluyor.

2015 Vakıfbank Bayram Kredisi 1.000 TL ile 50.000 TL arasında, en az 3 ay, en fazla 36 ay vadeli olarak kullanılabiliyor. Bayram Kredisi faiz oranı % 1,23, kredi tahsis ücreti ise toplam kredi miktarının % 0,5’i (yüzde yarım) + BSMV olarak uygulanıyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler % 1,33 faiz oranıyla kredi alabiliyorlar.

36 aya varan vadelerle sunulan Vakıfbank Halinizden Anlayan Bayram Kredisi’ne sms ile başvurmak için BAYRAM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik No.nuzu yazarak 5724’e göndermek gerekiyor. Vakıfbank Halinizden Anlayan Bayram Kredisi kampanyasının bu yıl da yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank 2015 Kurban Bayramı Kredisi için Cepten Başvuru”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Halkbank – Esnafın İçini Isıtan 150,000 TL’ye Kadar Kredi Paketi

Esnafa her zaman destek veren Halkbank, ülkemizde KOBİ segmentinde yer alan esnaf, mikro işletme, küçük işletme ve sanatkar müşterilerinin işletme...

Kapat