Vakıfbank Bayrama Özel Taşıt Kredisi

VakıfBank bayrama özel 0 km Taşıt Kredisi kampanyası başladı. 2015 Kurban Bayramı öncesi start alan kampanya kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Vakıfbank bayrama özek Taşıt Kredisi kampanyası % 1,11 faiz oranıyla müşterilerle buluşuyor. Yeni arabanızı kapınıza getiren Vakıfbank Taşıt Kredisi değişik ödeme planı seçenekleriyle kullanılabiliyor. Kampanya 0 km araç alımları için geçerli. Vakıfbank’ta 2. el araç alımları için de uygun kredi imkanları bulmak mümkün.

Vakıfbank bayrama özel Taşıt Kredisi aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ya da değişken taksitli olarak geri ödenebiliyor. Kefilsiz olarak kullanılabilen Vakıfbank Taşıt Kredisi nihai fatura değerinin 50.000.TL’ye kadar olan kısmı için % 70 olarak kullanılabiliyor. Fatura bedelinin 50.000.-TL’yi aşan kısmı için % 50’ye kadar kredi kullanmak mümkün. Kampanyada aylık % 1,11 faiz oranı uygulanıyor.

Kredi tutarı üzerinden binde 5 + BSMV Kredi Tahsis Ücreti alınıyor. Kredi kullanırken hayat sigortası yaptırma zorunluluğu aranmıyor. Vakıfbank bayrama özel Taşıt Kredisi 48 aya varan vade seçenekleriyle, kefilsiz olarak tüm Vakıfbank şubelerinde 0 km araba sahibi olma hayali kuranları bekliyor.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Bayrama Özel Taşıt Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi Oranları

ING Bank maaş müşterilerine %1.40 faiz oranı, 169 TL kredi tahsis ücretiyle 50.000 TL'ye kadar kredi kullandırıyor. Kredinin vadesi ise...

Kapat