Vakıfbank Maaş Müşterisine Anında Düşük Faizli Kredi

Vakıfbank maaşını Vakıflar Bankası aracılığıyla alan maaş müşterilerine düşük faizli kredi veriyor. Anında Kredi başvurusu Vakıfbank mobil bankacılık ya da internet bankacılığı uygulamaları aracılığıyla yapılabiliyor. Cep telefonunda internet bağlantısı olan her Vakıfbank maaş müşterisi bankanın mobil bankacılık uygulamasını indirerek Anında Kredi kullanabiliyor. Vakıfbank’a maaş taşıma işlemi de çok kolay gerçekleşiyor.

Vakıfbank Anında Kredi gece ya da gündüz, 7 gün 24 saat kullanılabiliyor. Kredi kullandırımı cep telefonu mobil bankacılık ya da bilgisyardan internet bankacılığı üzerinden yapılıyor. Kredinin sigortalı olarak kullanılması durumunda % 1.23, sigorta yaptırmadan kullanılması durumunda % 1.43 faiz oranı uygulanıyor.

Vakıfbank Anında Kredi’den maaşlarını en az altı aydır Vakıfbank aracılığıyla alan tüm özel sektör çalışanları yararlanabiliyor. Kamu sektöründe çalışan ya da emekli olanlar için altı aylık koşul aranmıyor. Kamu çalışanları ve emekliler maaşlarını Vakıfbank’tan alıyor olmaları durumunda süreye bakılmaksızın Anında Kredi için başvuru yapabiliyorlar. Kredi başvuru ve kullandırım süreci şubeye gitmeden mobil internet bankacılığı üzerinden gerçekleşiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Vakıfbank Maaş Müşterisine Anında Düşük Faizli Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Vakıfbank 61. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası

Vakıfbank'ın 61. kuruluş yıldönümünün kutlandığı bu günlerde artık geleneksel hale gelen halden anlayan kredi kampanyası eş zamanlı olarak başladı. Bankanın...

Kapat