Vakıfbank – Türk Telekom İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi

Türk Telekom müşterilerinin Vakıfbank’tan uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle masrafsız kredi kullanabildiğini biliyor muydunuz? Üstelik Vakıfbank’ın Türk Telekom ev telefonu (sabit telefon) müşterilerine özel olarak hazırladığı bu kredi kampanyası, sadece bireysel ihtiyaç kredisini değil, masrafsız taşıt kredisi ve konut kredisini de kapsıyor.

Vakıfbank – Türk Telekom işbirliğiyle hazırlanan kampanyaya katılım için Vakıfbank şubelerine başvuru yapılıyor ve kredi tahsis ücreti olmadan, indirimli faiz oranlarıyla SarıPanjur Konut Kredisi, Taksitli İhtiyaç Kredisi ile Otomobil Kredisi kullanmak mümkün oluyor. Türk Telekom ev telefonu müşterileri, cep telefonlarının mesaj bölümüne VAKIFBANK yazıp boşluk bıraktıktan sonra ev telefonu numaralarını alan koduyla birlikte 6616’ya göndererek başvuru yapıyorlar. Telefon numarasını yazarken başında sıfır olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Örneğin İstanbul’dan başvuru yapanlar, telefon numaralarının başına 0212 değil, sadece 212 yazıyorlar. Kampanya şifresi, VakıfBank şubelerindeki yetkili kişilere iletilerek kampanyadan yararlanılabiliyor.

Türk Telekom Kampanyası kapsamında 3 ile 36 ay arası vadeli Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanmak isteyenlere, herhangi bir masraf ödemeden aylık % 1.10 faiz oranı teklif ediliyor. Taşıt Kredisi kullanmak isteyenler ise 36 aya kadar vadede % 0.87 faiz oranından, 48 aya kadar vadede ise % 1.02 faiz oranından yararlanıyorlar. Konut kredisine gelince, 60 aya kadar vadeli SarıPanjur Kredisi kullananlar için % 0.90 faiz oranı, 61 ay ile 120 ay arası kullananlar için de % 0.93 faiz oranı uygulanıyor. Taksitli İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve SarıPanjur Konut Kredisi’nin hiçbir vade seçeneğinde Kredi Tahsis Ücreti alınmadığını belirtelim.

SarıPanjur Konut Sigortası için aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ekspertiz ücreti gibi tüm ücret, faiz ve vergiler dahil bulunuyor. Buna karşılık konut sigortası ve DASK prim tutarı, konutun lokasyonu ve metrekaresi gibi kriterlere göre değişiklik gösterdiği için DASK ve hayat sigortası maliyet hesaplamasına dahil edilmiyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Vakıfbank – Türk Telekom İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Odeabank’ta Fatura Ödeme Talimatlarına 150 TL İndirim

"Bu kış kıyamett fatura yatırmaya çıkmak mı? Yoksa otomatik ödeme talimatı vermek mi?" sorusunu soranlar için Odeabank'ın güzel bir sürprizi...

Kapat