Vakıfbank WorldCard ile Ödemelerinizi 3 Ay Erteleyin

VakıfBank Worldcard sahipleri bugünlerde taksitli ödemelerini 3 aylığına unutmanın keyfini yaşıyorlar. Çünkü Vakıfbank WorldCard ile ödemeler 3 aya kadar erteleniyor. WorldCard sahiplerinin erteleme özelliğinden yararlanabilmesi için 444 07 24 Vakıfbank Telefon Bankacılığı’nı araması yeterli oluyor.

Vakıfbank WorldCard ile erteleme işlemi, maksimum 5.000 TL’ye kadar tüm peşin alışveriş işlemleri için geçerli oluyor ve en fazla 3 ay erteleme yapılabiliyor.

Ertelenen işlem tutarı üzerinden; 1 ay erteleme için % 2, 2 ay erteleme için % 4 ve 3 ay erteleme için % 6 komisyon uygulanıyor.

Erteleme özelliğinden yararlanabilmek için kart sahiplerinin mutlaka hesap kesim tarihinden önce erteleme talebinin Vakıfbank’a iletilmesi gerekiyor. Bir başka deyişle, ilgili peşin alışveriş işleminin dönem içi işlemleri içinde yer alması ve ekstrenin kesilmemiş olması önem taşıyor.

Ertelenen işlemler, işlem ücretiyle beraber ertelenen ayın ekstresinde görüntülenebiliyor.

Vakıfbank WorldCard sahibinin, erteleme özelliğinden faydalanabilmesi için krade kartlarının kapalı olmaması gerekiyor. 1 dönemden fazla süre boyunca gecikme statüsünde olan müşteriler uygulama kapsamı dışında bırakılıyor. İdari veya kanuni takibe alınmış müşteriler de erteleme hizmetinden yararlanamıyor.

Öteleme işleminin ardından uygulanacak komisyon ile müşteri limitinin aşılmaması gerekiyor.

Ek kart veya asıl kart ile yapılan alışverişler ayrı ayrı ertelenebiliyor. Aynı dönemde aynı karta ait birden fazla işlemin ertelenmesi mümkün oluyor.

Amerikan Doları işlemleri için öteleme işlemi, öteleme yapılmak istenilen günün kurundan TL’ye çevrilerek TL ekstresine yansıtılıyor.

Önemli bir hatırlatma: Akaryakıt, market alışverişi, dDöviz ve kuyumculuk, Kumarhane ve içkili mekanlar, telekomünikasyon sektörlerinde yapılan işlemler öteleme kapsamına girmiyor. Ayrıca üye iş yerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri, kumarhane harcamaları, bahis siteleriyle ilgili işlemler de ötelenemiyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Vakıfbank WorldCard ile Ödemelerinizi 3 Ay Erteleyin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Bankalar Pazartesi Salı Çarşamba 21 22 23 Eylül’de Açık mı

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkartılması kafaları karıştırdı. Devlet memurları 21, 22 ve 23 Eylül 2015 tarihlerinde yani Pazartesi, Salı...

Kapat