Yapı Kredi Bayram Kredisi 0.99 Faiz Oranıyla

Yapı Kredi Bankası 2015 Bayram Kredisi kampanyasının startı televizyon reklamlarıyla verildi. 0.99 faiz oranından başlayan koşullarla sunulan kampanya kapsamında 36 aya kadar vadelerle kredi kullanmak mümkün. Ramazan ve Kurban Bayramlarında gerçekleşmesine alıştığımız Yapı Kredi Bankası Bayram Kredisi kampanyaları sunduğu cazip fırsatlarla dikkat çekiyor.

Bayram ya da tatil istenilen her masraf içini kullanılabilecek olan Yapı Kredi Bayram Kredisi’nde faiz oranları 0.99’dan başlıyor. 3.000 TL kredinin aylık geri ödemesi 270 TL civarında gerçekleşiyor ve 15 Lira kredi tahsis ücreti alınıyor. Kredinin aylık toplam maliyeti % 1.27, yıllık % 15.26 olarak gerçekleşiyor. Yapı Kredi’nin Bayram Kredisi için mobilden veya internetten başvuru yapılabiliyor.

Kampanyada 12 aya kadar olan vadelerde 3.000 TL’ye kadar kredi yüzde 0.99 faiz oranıyla sunuluyor. Yapı Kredi Bankası’nın 2015 yılı Ramazan Bayramı kredi kampanyasının da önceki yıllarda olduğu gibi büyük ilgi görmesi bekleniyor. Bankanın mobil şubesi uygulaması kolaylıkla cep telefonuna indirilebiliyor ve kredi başvurusu başta olmak üzere pek çok bankacılık işlemi mobil şube aracılığıyla yapılabiliyor. Ramazan ayının yaz dönemine rastlaması Bayram Kredisini iyi bir tatil kredisi olarak kullanmak için de bir fırsat sunuyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bayram Kredisi 0.99 Faiz Oranıyla”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Esnafa Denizbank İşletme Kart ile 75000 TL 36 Ay Vadeli Kredi

Denizbank İşletme Kart sahibi olan esnaf şimdi çok kolaylıkla kredi çekebiliyor. Üstelik 36 aya kadar vadelerle, tam 75.000 TL'ye kadar....

Kapat