Yapı Kredi Eşit Taksitli Esnaf Kredisi Kampanyası

Bankaların esnafa yönelik kredi kampanyaları devam ederken Eşit Taksitli Esnaf Kredisi kampanyası dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bankanın esnafa ve kobilere yönelik son Esnaf Kredisi kampanyasıyla Yapı Kredi’den 50.000 TL’ye kadar ticari kredi kullanmak mümkün. Kampanya kapsamında kredi kullanan esnaf ve kobiler geri ödemeleri eşit taksitli olarak yapıyor. Kampanyada maksimum vade 36 ay. Yapı Kredi Esnaf Kredisi kampanyasında erteleme seçeneği de sunuluyor.

Dileyen esnaf ve KOBİ 50 bin Lira’ya kadar kredi kullanma imkanına sahip. Geri ödemelerde ise 2 ay sonra başlama seçeneği var. Haziran ayında kredi kullananlar için geri ödemeler Ağustos ayına kadar ertelenebiliyor. Temmuz ayında kredi kullanımını tercih edenlere Eylül ayına kadar erteleme imkanı sunuluyor.

Kredi eşit taksitli olarak geri ödeniyor. 2 ay ertelemeli Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi düşük faiz oranlarıyla dikkat çekiyor. 36 ay vadeli olarak kullanılabilen Yapı Kredi Esnaf Kredisi kampanyasında aylık faiz oranı % 1.24’ten başlıyor.

Yapı Kredi’den Çam veya Sedir Paketi alanlar % 1.24 faiz oranıyla krediyi kullanabiliyorlar. Kampanyanın normal faiz oranı ise % 1.34.

Kampanya kapsamında 25.000 TL kredi 500 TL dosya masrafıyla, 50.000 TL kredi 750 TL dosya masrafıyla alınabiliyor. 2 ay ertelemeyi seçenler için bu aylara ait taksit tutarı eşit şekilde diğer aylara bölünerek dağıtılıyor. 50.000 TL üst limitli kredi kampanyası özellikle Çam ve Sedir paketi satın alanlar için düşük faiz oranlarıyla avantaj sağlıyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Eşit Taksitli Esnaf Kredisi Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Facebook ve Twitter Neden Açılmıyor? 9 Eylül 2015

9 Eylül Çarşamba gününün ilk dakikalarından itibaren Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde yavaşlama sorunu ortaya çıktı. Facebook ve...

Kapat