Yapı Kredi TLcard ile Akaryakıt Harcamasıına 15 TL Fırsatı

Yapı Kredi’nin tüm müşterilerinin kullandığı banka kartı TLcard, yeni kampanyasında akaryakıt harcamalarına 15 TL puan fırsatı sunuyor. Yapı Kredi TLcard ile tek seferde yapılan ilk 75 TL ve üzeri akaryakıt harcamasına 5 TL, ikinci 75 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplamda 15 TL puan kazanılabiliyor.

1 Mart’ta başlayan ve 31 Mart 2015 akşamına kadar devam edecek olan kampanyada World üyesi benzin istasyonlarında tek seferde yapılan akaryakıt alışverişleri geçerli oluyor. Tek seferde yapılan bir adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 5 TL, iki adet 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişine 15 TL puan kazanmak mümkün oluyor.

Yapı Kredi’nin müşteri bazlı kampanyasına katılmak için TLCARD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kart numarasının son 6 hanesini 3160’a göndermek yeterli oluyor.

Kampanyanın sadece bireysel banka kartları için düzenlenmesi nedeniyle Business TLcard ve Nuvo TLcard’ın dahil olmadığını unutmayın. Ayrıca kampanyaya yalnızca akaryakıt harcamaları dahil olduğu için akaryakıt istasyonlarında yer alan marketlerden yapılan diğer harcamaların kampanya kapsamında olmadığını aklınızda bulundurun.

Unutulmaması gereken birkaç husus daha var. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil ediliyor. İptal, iade işlemleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında kabul edilmiyor. İnternet harcamaları da kampanyaya dahil değil… Yapı Kredi TLcard kampanyası kapsamında kazanılan puanların kartlara 13 Nisan 2015 tarihine kadar yansıtılacağını da belirtelim.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi TLcard ile Akaryakıt Harcamasıına 15 TL Fırsatı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
İş Bankası Kentsel Dönüşüm Kredisi

Deprem ülkemizin en önemli sorunlarından biri. Zaman zaman unutulsa ve gündem dışı kalsa da deprem gerçeği sık sık kendini hatırlatıyor....

Kapat