Yapı Kredi’den 4411 Esnafa Kobi’ye Tek SMS ile Kredi

Yapı Kredi'den 4411 Esnafa Kobi'ye Tek SMS ile Kredi

Yapı Kredi Bankası’nın esnaf ve Kobilere yönelik taksitli ticari kredi kampanyası tüm esnafın derdine derman olacak cazip koşullarla başladı. Yapı Kredi’nin Ön Onaylı Taksitli Ticari Kredi kampanyasına başvurular 4411’e gönderilen tek SMS ile kolayca yapılabiliyor, başvuru sonucu anında öğrenilebiliyor. İsteyenler de en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak başvuruda bulunabiliyor.

Yapı Kredi’nin sunduğu Ön Onaylı Taksitli Ticari Kredi kampanyasına SMS ile başvurmak için cep telefonu veya akıllı telefonların kısa mesaj bölümüne “Kredi Türü – Boşluk – TCKN – Boşluk – Aylık Net Gelir”i yazmak yeterli oluyor. Buradaki Kredi Türü bölümüne Taksitli Ticari Kredi için ESNAF, Business Kart için BK yazmak gerekiyor. Buradaki ESNAF sözcüğü Taksitli Ticari Kredi’yi, BK kısaltması ise Business Kart’ı ifade ediyor. Aralarında birer boşluk bırakarak TCKN ve aylık net gelir yazıp 4411’e SMS yollayınca başvuru işlemi tamamlanmış oluyor.

Yapı Kredi şubelerinden hızlı ve kolay başvuru yapanlar ise nüfus cüzdanı, vergi levhası ve esnaf odası kaydı ile işlemi başlatıyorlar. Banka şubesine yapılan başvurunun cevabı banka tarafından anında cep telefonuna kısa mesaj olarak iletiliyor.

Yapı Kredi Ön Onaylı Taksitli Ticari Kredi için maksimum 40.000 TL tutarında ve 18 ay vadeli kredi kullanılabiliyor. Ön Onaylı Business Kart seçeneğindi ise kullanıbilecek maksimum kredinin 10.000 TL olduğunu belirtelim.

Yapı Kredi’nin esnaf ve Kobilere yönelik kampanyasına başvuru yapılırken dikkate alınması gereken önemli hususları da şöyle özetleyebiliriz:

Yapı Kredi Bankası’nın bu kampanyasına sadece gerçek kişilerin ticari işletmeleri için başvuru yapılabiliyor. Bu kredinin SMS ile onaylandığı bilgisinin müşteriye iletilmiş olması banka açısından kredi kullandırma taahhüdü anlamına gelmiyor. Bu konuda nihai değerlendirme ve karar verme yetkisinin Yapı Kredi’ye ait olduğunu unutmayın. Banka tarafından kredi kullandırma kararı verilmesi halinde, kredinin müşteri hesabına aktarımı için başvuru evraklarının ve gerekli diğer evrakların tam ve eksiksiz olarak imzalanması gerekiyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi’den 4411 Esnafa Kobi’ye Tek SMS ile Kredi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
30 Yıl Vadeli Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi

Şekerbank Türkiye'de ilk defa 30 yıl vade ile ev kredisi kullanma imkanı sunuyor. Şekerbank'ın 30 yıl vadeli konut kredisi 1.29...

Kapat