Ziraat Bankası Almanya Şubeleri 84 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’nın Almanya şubelerinden uygun faiz oranları ve uzun vadelerle Euro cinsinden ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu bu imkandan Almanya’da yerleşik tüm gurbetçilerimiz yararlanabiliyor. Kredi 2.500 Euro ile 25.000 Euro arasında istenilen tutarlarda çekilebiliyor. Geri ödemeler 84 aya kadar vadelerle yapılabiliyor. En kısa vade 12 ay olarak tercih edilebiliyor.

Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenlerin şubelerden randevu almaları gerekiyor. Şube randevusu Ziraat Bankası’nın Almanya web sitesi üzerinden kolaylıkla alınabiliyor. Kredi istenilen herhangi bir amaç için kullanılabiliyor.

Ne kadar kredi için ne kadar taksit ödeyeceklerini merak edenler için birkaç örnek vermek gerekirse: 10.000 € ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli olarak kullananlar 241 Euro öderken, 84 ay vade için aylık 158 Euro taksit ödemesi yapıyorlar. 20.000 Euro kredi için 60 ay vadede 403 €, 84 ay vadede 316 € taksit ödeniyor.

Ziraat Bankası’nın Almanya’da şu şehirlerde şubeleri bulunuyor: Berlin, Duisburg, Essen, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, München, Nürnberg, Stuttgart. Şubelerin adresleri ve telefon numaraları bankanın Almanya internet sitesinde ayrıntılı olarak yer alıyor. Bu şubelerden herhangi birinden randevu alarak, kişiye özel uygun kredi seçenekleri ve taksitlendirmeyle kolaylıkla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor ve geri ödeme planı oluşturulabiliyor.

Ziraat Bankası Almanya internet şubesi üzerinden de müşteri numarası, kullanıcı tanımı ve şifre (PIN) bilgileri girilerek işlem yapılabiliyor.

Tags : ,

3 thoughts on “Ziraat Bankası Almanya Şubeleri 84 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi”

  1. BEN DEMIR ZELIHA 25/05/1971 BELCIKA DOGUMLU ZIRAAT BANKASINDA BIR MIKTAR PARAM VAR ACABA GELIP 6000EURO CEKEBILIRMIYIM NASIL ISLEM YAPARSINIZ SIZE BIR HESAP NUMARASI GONDERSEN ORAYA YATIRA BILIRMISINIZ DAHA KOLAY NASIL OLABILIR BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK MUTLU OLURUM TESEKURLER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Emeklisini PTT’den Alanlara Özel Vakıfbank Kredisi

PTT ile VakıfBankIn yeni başlattığı işbirliği sonucunda maaşını PTT'den alanları cazip koşullarla donatılmış ihtiyaç kredisi fırsatı bekliyor. SGK emeklileri, Vakıf...

Kapat