Ziraat Bankası Nakit Avans 9 Ay Taksitle Çekiliyor

Ziraat Bankası taksitli nakit avans uygulamasından yararlanmak isteyenler herhangi bir başvuru ya da onay gerekmeden kredi kartlarından taksitli nakit avans çekebiliyorlar. Çekilen nakit avans 9 aya varan vadelerle geri ödeniyor. Aylık faiz oranı vadelere göre % 0 ile % 1.15 arasında değişiyor. 4 aya kadar vadelerde faiz uygulanmıyor. İşlem ücreti kullanılan nakit avans miktarının % 3,5 ile % 5’i arası nakit çekme ücreti uygulanıyor. Örneğin 1.000 TL taksitli nakit avans için alınan nakit avans çekim ücreti 4 ay ve üzeri vadelerde 52.50 Lira.

Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekimi en kolay şekilde Ziraat Bankası ATM’lerinden yapılabiliyor. Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış Ziraat Bankası ATM’lerine hemen her yerde kolaylıkla ulaşılabiliyor. Türkiye’nin en yaygın bankacılık ağına sahip olan Ziraat Bankası diğer bankaların olmadığı pek çok ilçe ve daha küçük yerleşim biriminde şubeleri ve ATM’leriyle hizmet veriyor. Ziraat Bankası nakit avans çekim işlemleri ayrıca Ziraat Bankası şubelerinden, internet şubesinden, görüntülü işlem merkezinden, 444 00 00 numaralı müşteri iletişim merkezinden yapılabiliyor. Günlük olarak maksimum 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans çekilebiliyor.

Kredi kartına tanımlı olan nakit avans kullanım limitine kadar nakit avans çekilebiliyor. Ancak limitin bir kısmı daha önceden kullanılmışsa, işlem anında ne kadar nakit avans çekim limiti varsa o limite kadar avans çekmek mümkün oluyor. Ayrıca ATM’lerin günlük çekim limitlerini de gözönüne almak gerekiyor. Aynı şekilde o gün içinde daha önceki saatlerde çektiğimiz bir tutar varsa bu da yeni çekmek istediğimiz nakit avans tutarını etkileyebiliyor. ATM makinelerinin günlük limitleriyle uğraşmak istemeyenler en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek kredi kartlarından istedikleri tutarda (tanımlanan ve o anda kullanılabilir limit dahilinde) nakit avans çekebiliyorlar.

Çekilen taksitli nakit avanslar için % 0 ile % 1.15 arasında aylık faiz uygulanıyor. Ayrıca çekilen tutarın % 3,5’i ile % 5’i arasında işlem ücretinin de söz konusu olduğunu da hatırlatmak gerek. Nakit avans çekim ücreti ilk ekstreye yansıtılırken taksitler her ay yapılan diğer harcamalar ve ödemeler arasında ekstrede görülebiliyor.

Tags :

One thought on “Ziraat Bankası Nakit Avans 9 Ay Taksitle Çekiliyor”

  1. Benim kartimin limiti dolmuş.ben karta 500 tl yatirdim ve 500 tl taksitli cektim diyelim.5 taksit yaptim ayda 100 verecem bu kartimdaki limit 400 olur yoksa 500 limit dolmusmu sayilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
ING Bank 65 Yaş Üzeri Müşterilere Özel Emekli Kredisi

ING Bank, sadece 65 yaş üzerindeki emekli müşterilerinin yararlanabildiği yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Yaşı 65'in üzerinde olan her...

Kapat