Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Aylık ve 3 Ayda Bir Ödemeli

Ziraat Bankası ayda bir ya da üç ayda bir geri ödemeli tüketici kredisi fırsatları sunuyor. Banka aynı zamanda masrafsız olarak kredi kullanma seçeneği ile geri ödemeleri kişisel ihtiyaç ve beklentilere göre şekillendiriyor. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 1.30 faiz oranıyla 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor. Aynı krediyi masraf ödemeden 1.35 faiz oranıyla da kullanmak mümkün. Bir diğer kredi kullanma seçeneği ise İndirimli Tüketici Kredisi. Kredi verilirken müşteri kendisinin belirlediği bir tutarı özel komisyon olarak ödüyor ve faiz oranında indirim sağlıyor. Bu indirim sayesinde ödenecek aylık taksit tutarı azalmış oluyor.

Kredi başvurularının Ziraat Bankası şubelerinin yanısıra değişik kanallardan da yapıldığı Tüketici Kredisi cazip koşullarla kullandırılıyor. Ziraat bankası Tüketici Kredisi için şube dışında şu kanallardan başvuru kabul ediliyor: Ziraat İnternet Şubesi, Ziraat ATM’leri, 444 00 00 Telefon Bankacılığı ve 4747 SMS kanalları. Masrafsız ve İndirimli Tüketici kredileri için sadece şubeden başvuru yapılabiliyor.

Ziraat’ten kredi kullananlar 36 ay vadeyi ve 1.30 faiz oranını tercih ettiklerinde çektikleri tutarlara göre şu taksit tutarlarını ödüyorlar: 5.000 TL kredi için ayda 182,57 TL, 10.000 TL kredi için 365,15 TL, 20.000 TL kredi için 730,29 TL. Bankanın web sitesinde bulunan kredi hesaplama aracı kullanılarak istenilen vade ve tutar için aylık taksit tutarı kolaylıkla bulunabiliyor.

Kredi kullanımında şahsi ve / veya maddi teminat talep ediliyor ve kredi kullanan müşterinin hayat sigortası yaptırması gerekiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Aylık ve 3 Ayda Bir Ödemeli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Yapı Kredi 10.000 TL Yılbaşı Kredisi 2018 – Günde 10 TL Taksitle

2018 yılına adım adım yaklaştığımız bugünlerde Yapı Kredi'nin Yılbaşı Kredisi kampanyası heyecan yarattı. Yeni bir yıla daha rahat, daha huzurlu...

Kapat